У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Гдиня — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Гдиня - Львів відправляється зі станції Гдиня о 17.47 і прибуває на станцію Львів о 13.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гданськ-Вжещ, Мальборк, Дзялдово, Модлин, Варшава Всходня, Скерневице, Ченстохова, Тарнов, Ланьцут, Перемишль-Засане.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гдиня 17.47
Сопот 17.56 1 хв  17.57 9 хв 
Гданськ-Олива 18.01 1 хв  18.02 14 хв 
Гданськ-Вжещ 18.07 1 хв  18.08 20 хв 
Гданськ-Головний 18.13 3 хв  18.16 26 хв 
Тчев 18.35 1 хв  18.36 48 хв 
Мальборк 18.49 1 хв  18.50 1 г  2 хв 
Прабути 19.13 1 хв  19.14 1 г  26 хв 
Ілава 19.34 1 хв  19.35 1 г  47 хв 
Дзялдово 20.08 1 хв  20.09 2 г  21 хв 
Млава 20.20 1 хв  20.21 2 г  33 хв 
Цеханув 20.38 1 хв  20.39 2 г  51 хв 
Модлин 21.00 6 хв  21.06 3 г  13 хв 
Новий Двір Мазовецький 21.16 1 хв  21.17 3 г  29 хв 
Легіоново 21.22 1 хв  21.23 3 г  35 хв 
Варшава Всходня 21.49 1 хв  21.50 4 г  2 хв 
Варшава Центральна 21.56 5 хв  22.01 4 г  9 хв 
Варшава Заходня 22.06 1 хв  22.07 4 г  19 хв 
Скерневице 22.41 1 хв  22.42 4 г  54 хв 
Колюшки 23.04 1 хв  23.05 5 г  17 хв 
Пйотркув Трибунальський 23.28 1 хв  23.29 5 г  41 хв 
Ченстохова 00.21 2 хв  00.23 6 г  34 хв 
Краків Головний 02.58 3 хв  03.01 9 г  11 хв 
Краків Плашув 02.39 59 хв  03.38 8 г  52 хв 
Тарнов 04.31 1 хв  04.32 10 г  44 хв 
Дембица 04.52 1 хв  04.53 11 г  5 хв 
Жешов 05.23 6 хв  05.29 11 г  36 хв 
Ланьцут 05.42 1 хв  05.43 11 г  55 хв 
Пшеворск 05.58 1 хв  05.59 12 г  11 хв 
Ярослав 06.09 1 хв  06.10 12 г  22 хв 
Перемишль-Засане 06.44 1 хв  06.45 12 г  57 хв 
Перемишль Головний 06.48 1 г 35 хв  08.23 13 г  1 хв 
Львів 13.30 19 г  43 хв 

У розкладі поїзда 052Л Гдиня — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031