У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Вроцлав Головний о 17.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 17.08
Олава 17.23 2 хв  17.25 15 хв 
Бжег 17.34 2 хв  17.36 26 хв 
Ополе Главна 17.58 2 хв  18.00 50 хв 
Ченстохова 19.10 4 хв  19.14 2 г  2 хв 
Краків Головний 20.42 20 хв  21.02 3 г  34 хв 
Бохня 21.52 2 хв  21.54 4 г  44 хв 
Бржеско Окоцим 22.02 2 хв  22.04 4 г  54 хв 
Тарнов 22.18 1 хв  22.19 5 г  10 хв 
Дембица 22.35 2 хв  22.37 5 г  27 хв 
Жешов 23.02 5 хв  23.07 5 г  54 хв 
Ланьцут 23.20 2 хв  23.22 6 г  12 хв 
Пшеворск 23.35 2 хв  23.37 6 г  27 хв 
Ярослав 23.47 2 хв  23.49 6 г  39 хв 
Перемишль-Засане 00.15 1 хв  00.16 7 г  7 хв 
Перемишль Головний 00.20 25 хв  00.45 7 г  12 хв 
Львів 06.10 5 г 16 хв  11.26 13 г  2 хв 
Київ-Пас. 17.21 1 д  13 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031