У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Київ-Пас. відправляється зі станції Вроцлав Головний о 16.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бжег, Ченстохова, Краків Плашув, Бржеско Окоцим, Дембица, Жешов, Пшеворск, Перемишль-Засане, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 16.49
Олава 17.08 1 хв  17.09 19 хв 
Бжег 17.18 1 хв  17.19 29 хв 
Ополе Главна 17.41 2 хв  17.43 52 хв 
Ченстохова 18.51 1 хв  18.52 2 г  2 хв 
Краків Головний 20.30 6 хв  20.36 3 г  41 хв 
Краків Плашув 20.45 9 хв  20.54 3 г  56 хв 
Бохня 21.27 1 хв  21.28 4 г  38 хв 
Бржеско Окоцим 21.37 1 хв  21.38 4 г  48 хв 
Тарнов 21.52 2 хв  21.54 5 г  3 хв 
Дембица 22.13 1 хв  22.14 5 г  24 хв 
Седзишов 22.26 1 хв  22.27 5 г  37 хв 
Жешов 22.45 2 хв  22.47 5 г  56 хв 
Ланьцут 23.01 1 хв  23.02 6 г  12 хв 
Пшеворск 23.16 1 хв  23.17 6 г  27 хв 
Ярослав 23.27 1 хв  23.28 6 г  38 хв 
Перемишль-Засане 23.58 1 хв  23.59 7 г  9 хв 
Перемишль Головний 00.02 44 хв  00.46 7 г  13 хв 
Львів 06.10 5 г 16 хв  11.26 13 г  21 хв 
Київ-Пас. 17.21 1 д  32 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930