У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Львів відправляється зі станції Вроцлав Головний о 16.30 і прибуває на станцію Львів о 05.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олава, Бжег, Ополе Главна, Краків Головний, Краків Плашув, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Седзишов, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 16.30
Олава 16.46 1 хв  16.47 16 хв 
Бжег 16.56 1 хв  16.57 26 хв 
Ополе Главна 17.18 2 хв  17.20 48 хв 
Краків Головний 19.43 19 хв  20.02 3 г  13 хв 
Краків Плашув 20.09 1 хв  20.10 3 г  39 хв 
Бохня 20.38 1 хв  20.39 4 г  8 хв 
Бржеско Окоцим 20.47 1 хв  20.48 4 г  17 хв 
Тарнов 21.02 8 хв  21.10 4 г  32 хв 
Дембица 21.27 1 хв  21.28 4 г  57 хв 
Седзишов 21.40 1 хв  21.41 5 г  10 хв 
Жешов 21.58 3 хв  22.01 5 г  28 хв 
Ланьцут 22.12 1 хв  22.13 5 г  42 хв 
Пшеворск 22.26 1 хв  22.27 5 г  56 хв 
Ярослав 22.37 1 хв  22.38 6 г  7 хв 
Перемишль-Засане 23.14 1 хв  23.15 6 г  44 хв 
Перемишль Головний 23.19 1 г 27 хв  00.46 6 г  49 хв 
Львів 05.40 13 г  10 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031