У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Львів відправляється зі станції Вроцлав Головний о 16.45 і прибуває на станцію Львів о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Краків Плашув, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Седзишов, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 16.45
Олава 17.06 1 хв  17.07 21 хв 
Бжег 17.16 1 хв  17.17 31 хв 
Ополе Главна 17.40 2 хв  17.42 55 хв 
Ченстохова 18.53 5 хв  18.58 2 г  8 хв 
Краків Головний 20.31 3 хв  20.34 3 г  46 хв 
Краків Плашув 20.42 1 хв  20.43 3 г  57 хв 
Бохня 21.12 1 хв  21.13 4 г  27 хв 
Бржеско Окоцим 21.22 1 хв  21.23 4 г  37 хв 
Тарнов 21.37 4 хв  21.41 4 г  52 хв 
Дембица 22.00 1 хв  22.01 5 г  15 хв 
Седзишов 22.13 1 хв  22.14 5 г  28 хв 
Жешов 22.33 2 хв  22.35 5 г  48 хв 
Ланьцут 22.49 1 хв  22.50 6 г  4 хв 
Пшеворск 23.03 1 хв  23.04 6 г  18 хв 
Ярослав 23.14 1 хв  23.15 6 г  29 хв 
Перемишль-Засане 23.46 1 хв  23.47 7 г  1 хв 
Перемишль Головний 23.50 56 хв  00.46 7 г  5 хв 
Львів 06.10 13 г  25 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30