У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Львів відправляється зі станції Вроцлав Головний о 16.57 і прибуває на станцію Львів о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Краків Плашув, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Седзишов, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 16.57
Олава 17.15 1 хв  17.16 18 хв 
Бжег 17.25 1 хв  17.26 28 хв 
Ополе Главна 17.48 2 хв  17.50 51 хв 
Ченстохова 18.49 1 хв  18.50 1 г  52 хв 
Краків Головний 20.18 6 хв  20.24 3 г  21 хв 
Краків Плашув 20.33 5 хв  20.38 3 г  36 хв 
Бохня 21.07 1 хв  21.08 4 г  10 хв 
Бржеско Окоцим 21.16 1 хв  21.17 4 г  19 хв 
Тарнов 21.31 2 хв  21.33 4 г  34 хв 
Дембица 21.51 1 хв  21.52 4 г  54 хв 
Седзишов 22.04 1 хв  22.05 5 г  7 хв 
Жешов 22.23 2 хв  22.25 5 г  26 хв 
Ланьцут 22.37 1 хв  22.38 5 г  40 хв 
Пшеворск 22.52 1 хв  22.53 5 г  55 хв 
Ярослав 23.03 1 хв  23.04 6 г  6 хв 
Перемишль-Засане 23.34 1 хв  23.35 6 г  37 хв 
Перемишль Головний 23.39 1 г 7 хв  00.46 6 г  42 хв 
Львів 06.10 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930