У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

052Л Вроцлав Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 052Л сполученням Вроцлав Головний - Львів відправляється зі станції Вроцлав Головний о 16.52 і прибуває на станцію Львів о 06.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олава, Бжег, Ополе Главна, Ченстохова, Краків Головний, Краків Плашув, Бохня, Бржеско Окоцим, Тарнов, Дембица, Седзишов, Жешов, Ланьцут, Пшеворск, Ярослав, Перемишль-Засане, Перемишль Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вроцлав Головний 16.52
Олава 17.10 1 хв  17.11 18 хв 
Бжег 17.20 1 хв  17.21 28 хв 
Ополе Главна 17.44 2 хв  17.46 52 хв 
Ченстохова 18.51 7 хв  18.58 1 г  59 хв 
Краків Головний 20.34 8 хв  20.42 3 г  42 хв 
Краків Плашув 20.51 5 хв  20.56 3 г  59 хв 
Бохня 21.29 1 хв  21.30 4 г  37 хв 
Бржеско Окоцим 21.38 1 хв  21.39 4 г  46 хв 
Тарнов 21.54 2 хв  21.56 5 г  2 хв 
Дембица 22.14 1 хв  22.15 5 г  22 хв 
Седзишов 22.27 1 хв  22.28 5 г  35 хв 
Жешов 22.51 2 хв  22.53 5 г  59 хв 
Ланьцут 23.07 1 хв  23.08 6 г  15 хв 
Пшеворск 23.23 1 хв  23.24 6 г  31 хв 
Ярослав 23.34 1 хв  23.35 6 г  42 хв 
Перемишль-Засане 00.05 1 хв  00.06 7 г  13 хв 
Перемишль Головний 00.09 37 хв  00.46 7 г  17 хв 
Львів 06.10 13 г  18 хв 

У розкладі поїзда 052Л Вроцлав Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031