У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 053П сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.10
Кам'янське-Пасажирське 19.50 2 хв  19.52 40 хв 
Верхівцеве 20.21 2 хв  20.23 1 г  11 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  52 хв 
Олександрія 22.51 2 хв  22.53 3 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 23 хв  23.53 4 г  20 хв 
Кропивницький 00.41 3 хв  00.44 5 г  31 хв 
Новоукраїнка 01.42 2 хв  01.44 6 г  32 хв 
Помічна 02.02 3 хв  02.05 6 г  52 хв 
Південноукраїнська 02.53 2 хв  02.55 7 г  43 хв 
Вознесенськ 03.17 3 хв  03.20 8 г  7 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 10 г  31 хв 
Одеса-Головна 06.18 11 г  8 хв 

У розкладі поїзда 053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031