У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 053П сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.15
Кам'янське-Пасажирське 19.51 2 хв  19.53 36 хв 
Верхівцеве 20.21 2 хв  20.23 1 г  6 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  47 хв 
Олександрія 22.51 2 хв  22.53 3 г  36 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 23 хв  23.53 4 г  15 хв 
Кропивницький 00.41 3 хв  00.44 5 г  26 хв 
Новоукраїнка 01.42 2 хв  01.44 6 г  27 хв 
Помічна 02.02 3 хв  02.05 6 г  47 хв 
Південноукраїнська 02.53 2 хв  02.55 7 г  38 хв 
Вознесенськ 03.17 3 хв  03.20 8 г  2 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 10 г  26 хв 
Одеса-Головна 06.18 11 г  3 хв 

У розкладі поїзда 053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031