У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 053П сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.10
Кам'янське-Пасажирське 19.50 2 хв  19.52 40 хв 
Верхівцеве 20.20 2 хв  20.22 1 г  10 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  52 хв 
Олександрія 22.52 2 хв  22.54 3 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 23.34 23 хв  23.57 4 г  24 хв 
Кропивницький 00.42 5 хв  00.47 5 г  32 хв 
Новоукраїнка 01.43 2 хв  01.45 6 г  33 хв 
Помічна 02.03 3 хв  02.06 6 г  53 хв 
Південноукраїнська 02.54 2 хв  02.56 7 г  44 хв 
Вознесенськ 03.20 3 хв  03.23 8 г  10 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 10 г  31 хв 
Одеса-Головна 06.18 11 г  8 хв 

У розкладі поїзда 053П Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції