У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Дніпро-Головний відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 03.06 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 10 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Локня, Невель-2, Орша-Центральна, Могилів-1, Рогачєв, Гомель-Пас., Чернігів, Київ-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.49 11 хв  01.00 8 г  39 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 6 хв  03.56 11 г  40 хв 
Бихов 04.46 8 хв  04.54 12 г  36 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 10.44 25 хв  11.09 18 г  34 хв 
Ніжин 12.12 15 хв  12.27 20 г  2 хв 
Київ-Пас. 13.58 5 г 17 хв  19.15 21 г  48 хв 
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 д  4 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 1 д  5 г  48 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 1 д  6 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 23.31 3 хв  23.34 1 д  7 г  21 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 1 д  8 г  1 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.29 2 хв  01.31 1 д  9 г  19 хв 
Верхівцеве 02.02 2 хв  02.04 1 д  9 г  52 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.30 2 хв  02.32 1 д  10 г  20 хв 
Дніпро-Головний 03.06 1 д  10 г  56 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031