У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Харків-Пас. відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дно, Новосокольники, Бичиха, Орша-Центральна, Могилів-1, Рогачєв, Гомель-Пас., Горностаївка, Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Суми, Богодухів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Уторгош 18.50 1 хв  18.51 2 г  40 хв 
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Бичиха 23.56 5 хв  00.01 7 г  46 хв 
Вітебськ 00.49 11 хв  01.00 8 г  39 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 6 хв  03.56 11 г  40 хв 
Бихов 04.46 8 хв  04.54 12 г  36 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Горностаївка 08.33 2 хв  08.35 16 г  23 хв 
Чернігів 09.44 25 хв  10.09 17 г  34 хв 
Ніжин 11.11 27 хв  11.38 19 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 12.36 2 хв  12.38 20 г  26 хв 
Конотоп 13.01 15 хв  13.16 20 г  51 хв 
Путивль 14.01 2 хв  14.03 21 г  51 хв 
Ворожба-Пас. 14.38 22 хв  15.00 22 г  28 хв 
Білопілля 15.12 2 хв  15.14 23 г  2 хв 
Суми 16.02 20 хв  16.22 23 г  52 хв 
Смородине 17.27 2 хв  17.29 1 д  1 г  17 хв 
Богодухів 18.25 2 хв  18.27 1 д  2 г  15 хв 
Люботин 19.22 4 хв  19.26 1 д  3 г  12 хв 
Харків-Пас. 19.57 1 д  3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031