У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Харків-Пас. відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.54 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Локня, Невель-2, Орша-Центральна, Могилів-1, Рогачєв, Гомель-Пас., Чернігів, Бахмач-Пас., Путивль, Білопілля, Смородине, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.49 11 хв  01.00 8 г  39 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 6 хв  03.56 11 г  40 хв 
Бихов 04.46 8 хв  04.54 12 г  36 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 10.44 25 хв  11.09 18 г  34 хв 
Ніжин 12.12 30 хв  12.42 20 г  2 хв 
Бахмач-Пас. 13.38 2 хв  13.40 21 г  28 хв 
Конотоп 14.02 15 хв  14.17 21 г  52 хв 
Путивль 15.02 2 хв  15.04 22 г  52 хв 
Ворожба-Пас. 15.38 22 хв  16.00 23 г  28 хв 
Білопілля 16.12 2 хв  16.14 1 д  2 хв 
Суми 17.01 20 хв  17.21 1 д  51 хв 
Смородине 18.23 2 хв  18.25 1 д  2 г  13 хв 
Богодухів 19.22 2 хв  19.24 1 д  3 г  12 хв 
Люботин 20.21 2 хв  20.23 1 д  4 г  11 хв 
Харків-Пас. 20.54 1 д  4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30