У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Харків-Пас. відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.42 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дно, Новосокольники, Вітебськ, Шклов, Бихов, Жлобин-Пас., Терюха, Ніжин, Конотоп, Ворожба-Пас., Суми, Богодухів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Уторгош 18.50 2 хв  18.52 2 г  40 хв 
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.50 10 хв  01.00 8 г  40 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 10 хв  04.00 11 г  40 хв 
Бихов 04.50 4 хв  04.54 12 г  40 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 09.44 25 хв  10.09 17 г  34 хв 
Ніжин 11.11 27 хв  11.38 19 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 12.36 2 хв  12.38 20 г  26 хв 
Конотоп 13.00 15 хв  13.15 20 г  50 хв 
Путивль 14.01 2 хв  14.03 21 г  51 хв 
Ворожба-Пас. 14.36 22 хв  14.58 22 г  26 хв 
Білопілля 15.10 2 хв  15.12 23 г 
Суми 16.00 30 хв  16.30 23 г  50 хв 
Смородине 17.25 2 хв  17.27 1 д  1 г  15 хв 
Богодухів 18.19 2 хв  18.21 1 д  2 г  9 хв 
Люботин 19.09 2 хв  19.11 1 д  2 г  59 хв 
Харків-Пас. 19.42 1 д  3 г  32 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції