У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Київ-Пас. відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дно, Локня, Новосокольники, Невель-2, Вітебськ, Орша-Центральна, Шклов, Могилів-1, Бихов, Рогачєв, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Терюха, Чернігів, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.49 11 хв  01.00 8 г  39 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 6 хв  03.56 11 г  40 хв 
Бихов 04.46 8 хв  04.54 12 г  36 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 10.44 25 хв  11.09 18 г  34 хв 
Ніжин 12.12 15 хв  12.27 20 г  2 хв 
Київ-Пас. 13.58 21 г  48 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930