У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

053А Санкт-Петербург-Вітебський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 053А сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Київ-Пас. відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дно, Локня, Новосокольники, Невель-2, Вітебськ, Орша-Центральна, Шклов, Могилів-1, Бихов, Рогачєв, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Терюха, Чернігів, Ніжин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 16.10
Дно 19.36 10 хв  19.46 3 г  26 хв 
Локня 21.21 2 хв  21.23 5 г  11 хв 
Новосокольники 22.10 29 хв  22.39 6 г 
Невель-2 23.21 2 хв  23.23 7 г  11 хв 
Вітебськ 00.49 11 хв  01.00 8 г  39 хв 
Орша-Центральна 02.14 22 хв  02.36 10 г  4 хв 
Шклов 03.12 2 хв  03.14 11 г  2 хв 
Могилів-1 03.50 6 хв  03.56 11 г  40 хв 
Бихов 04.46 8 хв  04.54 12 г  36 хв 
Рогачєв 05.35 2 хв  05.37 13 г  25 хв 
Жлобин-Пас. 06.07 3 хв  06.10 13 г  57 хв 
Гомель-Пас. 07.36 23 хв  07.59 15 г  26 хв 
Терюха 08.33 35 хв  09.08 16 г  23 хв 
Чернігів 09.44 25 хв  10.09 17 г  34 хв 
Ніжин 11.11 15 хв  11.26 19 г  1 хв 
Київ-Пас. 12.57 20 г  47 хв 

У розкладі поїзда 053А Санкт-Петербург-Вітебський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031