У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 054К сполученням Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.42 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно, Уторгош.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.42
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  41 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  30 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  28 хв 
Гомель-Пас. 20.14 29 хв  20.43 7 г  32 хв 
Буда-Кошелівська 21.26 2 хв  21.28 8 г  44 хв 
Жлобин-Пас. 22.15 13 хв  22.28 9 г  33 хв 
Рогачєв 22.53 2 хв  22.55 10 г  11 хв 
Бихов 23.30 2 хв  23.32 10 г  48 хв 
Могилів-1 00.17 22 хв  00.39 11 г  35 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  31 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  9 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  44 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  33 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  17 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  48 хв 
Дно 09.00 3 хв  09.03 20 г  18 хв 
Уторгош 09.47 2 хв  09.49 21 г  5 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції