У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 054К сполученням Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.45 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.45
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  38 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  27 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  25 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 7 г  29 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 8 г  35 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 9 г  10 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 9 г  51 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 10 г  27 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 11 г  14 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  28 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  6 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  41 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  30 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  14 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  45 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 20 г  15 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  36 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031