У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 054К сполученням Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.42 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.42
Ніжин 14.23 45 хв  15.08 1 г  41 хв 
Чернігів 16.12 25 хв  16.37 3 г  30 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 6 г  28 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 7 г  32 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 8 г  38 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 9 г  13 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 9 г  54 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 10 г  30 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 11 г  17 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 12 г  31 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 13 г  9 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 14 г  44 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 16 г  33 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 17 г  17 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 18 г  48 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 20 г  18 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 23 г  39 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031