У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 054К сполученням Київ-Пас. - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.51 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ніжин, Чернігів, Терюха, Гомель-Пас., Буда-Кошелівська, Жлобин-Пас., Рогачєв, Бихов, Могилів-1, Шклов, Орша-Центральна, Вітебськ, Невель-2, Новосокольники, Локня, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.51
Ніжин 15.24 44 хв  16.08 1 г  33 хв 
Чернігів 17.12 25 хв  17.37 3 г  21 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 5 г  19 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 6 г  23 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 7 г  29 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 8 г  4 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 8 г  45 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 9 г  21 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 10 г  8 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 11 г  22 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 12 г 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 13 г  35 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 15 г  24 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 16 г  8 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 17 г  39 хв 
Дно 09.00 2 хв  09.02 19 г  9 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 22 г  30 хв 

У розкладі поїзда 054К Київ-Пас. — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30