У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.51 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.51
Одеса-Східна 22.20 2 хв  22.22 29 хв 
Вознесенськ 00.39 3 хв  00.42 2 г  48 хв 
Південноукраїнська 01.10 2 хв  01.12 3 г  19 хв 
Помічна 02.02 2 хв  02.04 4 г  11 хв 
Новоукраїнка 02.20 2 хв  02.22 4 г  29 хв 
Кропивницький 03.15 3 хв  03.18 5 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 04.04 23 хв  04.27 6 г  13 хв 
Олександрія 05.08 2 хв  05.10 7 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.31 34 хв  07.05 8 г  40 хв 
Верхівцеве 07.39 2 хв  07.41 9 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.10 2 хв  08.12 10 г  19 хв 
Дніпро-Головний 08.50 10 г  59 хв 

У розкладі поїзда 054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031