У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.51 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.51
Одеса-Східна 22.20 2 хв  22.22 29 хв 
Вознесенськ 00.39 3 хв  00.42 2 г  48 хв 
Південноукраїнська 01.10 2 хв  01.12 3 г  19 хв 
Помічна 02.02 2 хв  02.04 4 г  11 хв 
Новоукраїнка 02.20 2 хв  02.22 4 г  29 хв 
Кропивницький 03.15 3 хв  03.18 5 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 04.04 23 хв  04.27 6 г  13 хв 
Олександрія 05.08 2 хв  05.10 7 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.31 34 хв  07.05 8 г  40 хв 
Верхівцеве 07.39 2 хв  07.41 9 г  48 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.10 2 хв  08.12 10 г  19 хв 
Дніпро-Головний 09.00 11 г  9 хв 

У розкладі поїзда 054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30