У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.37 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.37
Одеса-Східна 22.04 2 хв  22.06 27 хв 
Вознесенськ 00.36 3 хв  00.39 2 г  59 хв 
Південноукраїнська 01.08 2 хв  01.10 3 г  31 хв 
Помічна 01.58 2 хв  02.00 4 г  21 хв 
Новоукраїнка 02.16 2 хв  02.18 4 г  39 хв 
Кропивницький 03.19 3 хв  03.22 5 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 04.09 23 хв  04.32 6 г  32 хв 
Олександрія 05.09 2 хв  05.11 7 г  32 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.28 34 хв  07.02 8 г  51 хв 
Верхівцеве 07.38 2 хв  07.40 10 г  1 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.07 2 хв  08.09 10 г  30 хв 
Дніпро-Головний 08.49 11 г  12 хв 

У розкладі поїзда 054Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції