У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

054Ш Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 054Ш сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.51 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.51
Одеса-Східна 22.20 2 хв  22.22 29 хв 
Вознесенськ 00.39 3 хв  00.42 2 г  48 хв 
Південноукраїнська 01.10 2 хв  01.12 3 г  19 хв 
Помічна 02.02 2 хв  02.04 4 г  11 хв 
Новоукраїнка 02.20 2 хв  02.22 4 г  29 хв 
Кропивницький 03.15 3 хв  03.18 5 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 04.04 23 хв  04.27 6 г  13 хв 
Олександрія 05.08 2 хв  05.10 7 г  17 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.31 1 г 44 хв  08.15 8 г  40 хв 
Рокувата 09.24 5 хв  09.29 11 г  33 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.10 12 г  19 хв 

У розкладі поїзда 054Ш Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031