У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

055М Москва-Київська — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 055М сполученням Москва-Київська - Хмельницький відправляється зі станції Москва-Київська о 17.42 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянськ-Льговський, Суземка, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.42
Сухиничі-Головні 21.27 26 хв  21.53 3 г  45 хв 
Брянськ-Льговський 23.15 5 хв  23.20 5 г  33 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  10 хв 
Конотоп 02.27 50 хв  03.17 8 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 03.39 2 хв  03.41 9 г  57 хв 
Київ-Пас. 06.00 15 хв  06.15 12 г  18 хв 
Попільня 07.47 12 хв  07.59 14 г  5 хв 
Козятин-1 08.47 3 хв  08.50 15 г  5 хв 
Калинівка-1 09.26 2 хв  09.28 15 г  44 хв 
Вінниця 09.47 6 хв  09.53 16 г  5 хв 
Гнівань 10.13 2 хв  10.15 16 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 10.42 31 хв  11.13 17 г 
Деражня 12.10 2 хв  12.12 18 г  28 хв 
Хмельницький 12.42 19 г 

У розкладі поїзда 055М Москва-Київська — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031