У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

055М Москва-Київська — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 055М сполученням Москва-Київська - Хмельницький відправляється зі станції Москва-Київська о 17.42 і прибуває на станцію Хмельницький о 13.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Брянськ-Льговський, Суземка, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.42
Брянськ-Льговський 23.15 5 хв  23.20 5 г  33 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  10 хв 
Конотоп 03.27 50 хв  04.17 9 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 04.39 2 хв  04.41 10 г  57 хв 
Київ-Пас. 07.02 10 хв  07.12 13 г  20 хв 
Козятин-1 09.39 3 хв  09.42 15 г  57 хв 
Калинівка-1 10.18 2 хв  10.20 16 г  36 хв 
Вінниця 10.39 5 хв  10.44 16 г  57 хв 
Гнівань 11.04 2 хв  11.06 17 г  22 хв 
Жмеринка-Пас. 11.33 32 хв  12.05 17 г  51 хв 
Деражня 13.02 2 хв  13.04 19 г  20 хв 
Хмельницький 13.34 19 г  52 хв 

У розкладі поїзда 055М Москва-Київська — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031