У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

055М Москва-Київська — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 055М сполученням Москва-Київська - Хмельницький відправляється зі станції Москва-Київська о 17.42 і прибуває на станцію Хмельницький о 12.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянськ-Льговський, Суземка, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Попільня, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.42
Сухиничі-Головні 21.27 26 хв  21.53 3 г  45 хв 
Брянськ-Льговський 23.15 5 хв  23.20 5 г  33 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  10 хв 
Конотоп 02.27 50 хв  03.17 8 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 03.39 2 хв  03.41 9 г  57 хв 
Київ-Пас. 06.00 15 хв  06.15 12 г  18 хв 
Попільня 07.47 12 хв  07.59 14 г  5 хв 
Козятин-1 08.47 3 хв  08.50 15 г  5 хв 
Калинівка-1 09.26 2 хв  09.28 15 г  44 хв 
Вінниця 09.47 6 хв  09.53 16 г  5 хв 
Гнівань 10.13 2 хв  10.15 16 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 10.42 31 хв  11.13 17 г 
Деражня 12.10 2 хв  12.12 18 г  28 хв 
Хмельницький 12.42 19 г 

У розкладі поїзда 055М Москва-Київська — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031