У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

055М Москва-Київська — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 055М сполученням Москва-Київська - Хмельницький відправляється зі станції Москва-Київська о 17.43 і прибуває на станцію Хмельницький о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сухиничі-Головні, Брянськ-Льговський, Суземка, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 17.43
Сухиничі-Головні 21.28 26 хв  21.54 3 г  45 хв 
Брянськ-Льговський 23.17 5 хв  23.22 5 г  34 хв 
Суземка 00.52 50 хв  01.42 7 г  9 хв 
Конотоп 03.27 35 хв  04.02 9 г  44 хв 
Бахмач-Пас. 04.24 2 хв  04.26 10 г  41 хв 
Київ-Пас. 06.42 25 хв  07.07 12 г  59 хв 
Козятин-1 09.38 3 хв  09.41 15 г  55 хв 
Калинівка-1 10.18 2 хв  10.20 16 г  35 хв 
Вінниця 10.40 5 хв  10.45 16 г  57 хв 
Гнівань 11.06 2 хв  11.08 17 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 11.36 31 хв  12.07 17 г  53 хв 
Деражня 13.04 2 хв  13.06 19 г  21 хв 
Хмельницький 13.36 19 г  53 хв 

У розкладі поїзда 055М Москва-Київська — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031