У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

056К Хмельницький — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 056К сполученням Хмельницький - Москва-Київська відправляється зі станції Хмельницький о 17.39 і прибуває на станцію Москва-Київська о 14.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Конотоп, Суземка, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 17.39
Деражня 18.08 2 хв  18.10 29 хв 
Жмеринка-Пас. 19.06 30 хв  19.36 1 г  27 хв 
Гнівань 20.01 2 хв  20.03 2 г  22 хв 
Вінниця 20.22 5 хв  20.27 2 г  43 хв 
Калинівка-1 20.46 2 хв  20.48 3 г  7 хв 
Козятин-1 21.20 17 хв  21.37 3 г  41 хв 
Київ-Пас. 23.46 13 хв  23.59 6 г  7 хв 
Бахмач-Пас. 02.11 2 хв  02.13 8 г  32 хв 
Конотоп 02.36 30 хв  03.06 8 г  57 хв 
Суземка 06.08 50 хв  06.58 12 г  29 хв 
Брянск-Орловський 08.25 15 хв  08.40 14 г  46 хв 
Москва-Київська 14.30 20 г  51 хв 

У розкладі поїзда 056К Хмельницький — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031