У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

564П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 564П сполученням Кривий Ріг-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.32 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рокувата, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.32
Рокувата 19.11 5 хв  19.16 39 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.28 1 г 9 хв  21.37 1 г  56 хв 
Олександрія 22.51 2 хв  22.53 4 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 17 хв  23.47 4 г  58 хв 
Кропивницький 00.37 5 хв  00.42 6 г  5 хв 
Новоукраїнка 01.35 2 хв  01.37 7 г  3 хв 
Помічна 01.54 3 хв  01.57 7 г  22 хв 
Південноукраїнська 02.48 2 хв  02.50 8 г  16 хв 
Вознесенськ 03.14 3 хв  03.17 8 г  42 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 11 г  9 хв 
Одеса-Головна 06.19 11 г  47 хв 

У розкладі поїзда 564П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031