У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

564П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 564П сполученням Кривий Ріг-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.09 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рокувата, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.09
Рокувата 18.52 7 хв  18.59 43 хв 
П'ятихатки-Пас. 20.28 1 г 9 хв  21.37 2 г  19 хв 
Олександрія 22.51 2 хв  22.53 4 г  42 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 23 хв  23.53 5 г  21 хв 
Кропивницький 00.41 3 хв  00.44 6 г  32 хв 
Новоукраїнка 01.42 2 хв  01.44 7 г  33 хв 
Помічна 02.02 3 хв  02.05 7 г  53 хв 
Південноукраїнська 02.53 2 хв  02.55 8 г  44 хв 
Вознесенськ 03.17 3 хв  03.20 9 г  8 хв 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 11 г  32 хв 
Одеса-Головна 06.18 12 г  9 хв 

У розкладі поїзда 564П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30