У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

564П Рокувата — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 564П сполученням Рокувата - Одеса-Головна відправляється зі станції Рокувата о 19.57 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рокувата 19.57
П'ятихатки-Пас. 21.05 1 г 3 хв  22.08 1 г  8 хв 
Олександрія 23.22 2 хв  23.24 3 г  25 хв 
Знам'янка-Пас. 00.01 17 хв  00.18 4 г  4 хв 
Кропивницький 01.06 5 хв  01.11 5 г  9 хв 
Новоукраїнка 02.03 2 хв  02.05 6 г  6 хв 
Помічна 02.22 3 хв  02.25 6 г  25 хв 
Південноукраїнська 03.14 2 хв  03.16 7 г  17 хв 
Вознесенськ 03.40 3 хв  03.43 7 г  43 хв 
Одеса-Східна 06.03 2 хв  06.05 10 г  6 хв 
Одеса-Головна 06.38 10 г  41 хв 

У розкладі поїзда 564П Рокувата — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930