У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

058Л Ковель — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 058Л сполученням Ковель - Одеса-Головна відправляється зі станції Ковель о 18.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ківерці, Ківерці, Здолбунів-Пас., Славута-1, Полонне, Козятин-1, Вінниця, Вапнярка, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 18.10
Рожище 19.12 3 хв  19.15 1 г  2 хв 
Ківерці 19.30 23 хв  19.53 1 г  20 хв 
Луцьк 20.10 23 хв  20.33 2 г 
Ківерці 20.50 2 хв  20.52 2 г  40 хв 
Рівне 21.47 7 хв  21.54 3 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 22.08 12 хв  22.20 3 г  58 хв 
Кривин 22.56 2 хв  22.58 4 г  46 хв 
Славута-1 23.11 2 хв  23.13 5 г  1 хв 
Шепетівка 23.35 2 хв  23.37 5 г  25 хв 
Полонне 00.09 2 хв  00.11 5 г  59 хв 
Бердичів 01.17 2 хв  01.19 7 г  7 хв 
Козятин-1 01.45 31 хв  02.16 7 г  35 хв 
Калинівка-1 02.53 2 хв  02.55 8 г  43 хв 
Вінниця 03.14 5 хв  03.19 9 г  4 хв 
Жмеринка-Пас. 04.05 9 хв  04.14 9 г  55 хв 
Вапнярка 05.27 2 хв  05.29 11 г  17 хв 
Рудниця 05.56 2 хв  05.58 11 г  46 хв 
Кодима 06.17 2 хв  06.19 12 г  7 хв 
Слобідка 06.46 2 хв  06.48 12 г  36 хв 
Подільськ-Жм. 07.15 20 хв  07.35 13 г  5 хв 
Роздільна-1 09.00 2 хв  09.02 14 г  50 хв 
Одеса-Головна 10.08 15 г  58 хв 

У розкладі поїзда 058Л Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031