У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

058Ш Одеса-Головна — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 058Ш сполученням Одеса-Головна - Ковель відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.16 і прибуває на станцію Ковель о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Вінниця, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Здолбунів-Пас., Ківерці, Ківерці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.16
Роздільна-1 19.17 3 хв  19.20 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.44 15 хв  20.59 2 г  28 хв 
Слобідка 21.29 2 хв  21.31 3 г  13 хв 
Кодима 21.54 3 хв  21.57 3 г  38 хв 
Рудниця 22.17 3 хв  22.20 4 г  1 хв 
Вапнярка 22.59 2 хв  23.01 4 г  43 хв 
Жмеринка-Пас. 00.06 12 хв  00.18 5 г  50 хв 
Вінниця 01.06 10 хв  01.16 6 г  50 хв 
Калинівка-1 01.37 2 хв  01.39 7 г  21 хв 
Козятин-1 02.15 22 хв  02.37 7 г  59 хв 
Бердичів 03.05 2 хв  03.07 8 г  49 хв 
Полонне 04.15 2 хв  04.17 9 г  59 хв 
Шепетівка 04.48 2 хв  04.50 10 г  32 хв 
Славута-1 05.13 2 хв  05.15 10 г  57 хв 
Кривин 05.29 2 хв  05.31 11 г  13 хв 
Здолбунів-Пас. 06.11 17 хв  06.28 11 г  55 хв 
Рівне 06.42 6 хв  06.48 12 г  26 хв 
Ківерці 07.48 2 хв  07.50 13 г  32 хв 
Луцьк 08.06 24 хв  08.30 13 г  50 хв 
Ківерці 08.50 25 хв  09.15 14 г  34 хв 
Рожище 09.30 2 хв  09.32 15 г  14 хв 
Ковель 10.50 16 г  34 хв 

У розкладі поїзда 058Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції