У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

060Ш Одеса-Головна — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 060Ш сполученням Одеса-Головна - Суми відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.36 і прибуває на станцію Суми о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вознесенськ, Помічна, Кропивницький, Користівка, Полтава-Південна, Люботин, Люботин, Губарівка, Смородине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.36
Одеса-Східна 19.08 2 хв  19.10 32 хв 
Вознесенськ 21.36 3 хв  21.39 3 г 
Південноукраїнська 22.08 2 хв  22.10 3 г  32 хв 
Помічна 23.01 3 хв  23.04 4 г  25 хв 
Новоукраїнка 23.21 2 хв  23.23 4 г  45 хв 
Кропивницький 00.14 15 хв  00.29 5 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 01.20 17 хв  01.37 6 г  44 хв 
Користівка 02.06 2 хв  02.08 7 г  30 хв 
Кременчук 03.15 25 хв  03.40 8 г  39 хв 
Полтава-Південна 05.37 20 хв  05.57 11 г  1 хв 
Коломак 06.57 2 хв  06.59 12 г  21 хв 
Люботин 07.48 2 хв  07.50 13 г  12 хв 
Харків-Пас. 08.20 4 г 19 хв  12.39 13 г  44 хв 
Люботин 13.17 2 хв  13.19 18 г  41 хв 
Богодухів 14.11 2 хв  14.13 19 г  35 хв 
Губарівка 14.29 2 хв  14.31 19 г  53 хв 
Кириківка 14.56 2 хв  14.58 20 г  20 хв 
Смородине 15.17 3 хв  15.20 20 г  41 хв 
Боромля 15.47 2 хв  15.49 21 г  11 хв 
Суми 16.26 21 г  50 хв 

У розкладі поїзда 060Ш Одеса-Головна — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930