У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Ш Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 601Ш сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 23.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Перечин, Кострино, Волосянка-Закарпатська, Турка, Старий Самбір, Любень-Великий, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 23.07
Ужгород 23.31 20 хв  23.51 24 хв 
Перечин 00.18 2 хв  00.20 1 г  11 хв 
Великий Березний 00.48 2 хв  00.50 1 г  41 хв 
Кострино 01.13 1 хв  01.14 2 г  6 хв 
Ставне 01.38 2 хв  01.40 2 г  31 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.52 2 хв  01.54 2 г  45 хв 
Сянки 02.27 2 хв  02.29 3 г  20 хв 
Турка 03.00 2 хв  03.02 3 г  53 хв 
Стрілки 03.38 2 хв  03.40 4 г  31 хв 
Старий Самбір 04.00 2 хв  04.02 4 г  53 хв 
Самбір 04.32 8 хв  04.40 5 г  25 хв 
Любень-Великий 05.25 3 хв  05.28 6 г  18 хв 
Львів 05.55 4 г 8 хв  10.03 6 г  48 хв 
Красне 10.50 3 хв  10.53 11 г  43 хв 
Злочів 11.16 2 хв  11.18 12 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 12.17 5 хв  12.22 13 г  10 хв 
Підволочиськ 13.12 2 хв  13.14 14 г  5 хв 
Волочиськ 13.22 2 хв  13.24 14 г  15 хв 
Хмельницький 14.20 13 хв  14.33 15 г  13 хв 
Деражня 15.02 2 хв  15.04 15 г  55 хв 
Вінниця 16.28 5 хв  16.33 17 г  21 хв 
Козятин-1 17.23 2 хв  17.25 18 г  16 хв 
Київ-Пас. 19.34 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 601Ш Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930