У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Л Львів — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 601Л сполученням Львів - Солотвино-1 відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 09.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Самбір, Стрілки, Сянки, Ставне, Великий Березний, Ужгород, Батьово, Виноградів-Закарпатський, Хуст, Тячів, Солотвино-Лікарня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Любень-Великий 21.11 4 хв  21.15 31 хв 
Самбір 22.25 3 хв  22.28 1 г  45 хв 
Старий Самбір 22.50 2 хв  22.52 2 г  10 хв 
Стрілки 23.10 2 хв  23.12 2 г  30 хв 
Турка 23.46 2 хв  23.48 3 г  6 хв 
Сянки 00.19 6 хв  00.25 3 г  39 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.02 2 хв  01.04 4 г  22 хв 
Ставне 01.15 1 хв  01.16 4 г  35 хв 
Кострино 01.34 2 хв  01.36 4 г  54 хв 
Великий Березний 01.53 3 хв  01.56 5 г  13 хв 
Перечин 02.19 2 хв  02.21 5 г  39 хв 
Ужгород 02.47 18 хв  03.05 6 г  7 хв 
Чоп 03.31 20 хв  03.51 6 г  51 хв 
Батьово 04.17 3 хв  04.20 7 г  37 хв 
Берегове 04.58 4 хв  05.02 8 г  18 хв 
Виноградів-Закарпатський 05.52 7 хв  05.59 9 г  12 хв 
Королеве 06.16 20 хв  06.36 9 г  36 хв 
Хуст 07.03 7 хв  07.10 10 г  23 хв 
Буштино 07.34 1 хв  07.35 10 г  54 хв 
Тячів 07.50 8 хв  07.58 11 г  10 хв 
Тересва 08.17 2 хв  08.19 11 г  37 хв 
Солотвино-Лікарня 08.49 2 хв  08.51 12 г  9 хв 
Солотвино-1 09.08 12 г  28 хв 

У розкладі поїзда 601Л Львів — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031