У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Л Львів — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 601Л сполученням Львів - Солотвино-1 відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Старий Самбір, Турка, Волосянка-Закарпатська, Кострино, Перечин, Чоп, Берегове, Королеве, Буштино, Тересва.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Самбір 22.25 3 хв  22.28 1 г  45 хв 
Старий Самбір 22.49 2 хв  22.51 2 г  9 хв 
Стрілки 23.09 2 хв  23.11 2 г  29 хв 
Турка 23.45 2 хв  23.47 3 г  5 хв 
Сянки 00.19 2 хв  00.21 3 г  39 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.00 2 хв  01.02 4 г  20 хв 
Ставне 01.13 1 хв  01.14 4 г  33 хв 
Кострино 01.33 1 хв  01.34 4 г  53 хв 
Великий Березний 01.51 2 хв  01.53 5 г  11 хв 
Перечин 02.16 2 хв  02.18 5 г  36 хв 
Ужгород 02.44 20 хв  03.04 6 г  4 хв 
Чоп 03.31 19 хв  03.50 6 г  51 хв 
Батьово 04.15 5 хв  04.20 7 г  35 хв 
Берегове 04.58 4 хв  05.02 8 г  18 хв 
Виноградів-Закарпатський 05.52 5 хв  05.57 9 г  12 хв 
Королеве 06.14 20 хв  06.34 9 г  34 хв 
Хуст 07.01 5 хв  07.06 10 г  21 хв 
Буштино 07.30 2 хв  07.32 10 г  50 хв 
Тячів 07.47 5 хв  07.52 11 г  7 хв 
Тересва 08.11 2 хв  08.13 11 г  31 хв 
Солотвино-Лікарня 08.43 2 хв  08.45 12 г  3 хв 
Солотвино-1 09.02 12 г  22 хв 

У розкладі поїзда 601Л Львів — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031