У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Л Львів — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 601Л сполученням Львів - Солотвино-1 відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Старий Самбір, Турка, Волосянка-Закарпатська, Кострино, Перечин, Чоп, Берегове, Королеве, Буштино, Тересва.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Самбір 22.25 3 хв  22.28 1 г  45 хв 
Старий Самбір 22.49 2 хв  22.51 2 г  9 хв 
Стрілки 23.09 2 хв  23.11 2 г  29 хв 
Турка 23.45 2 хв  23.47 3 г  5 хв 
Сянки 00.19 2 хв  00.21 3 г  39 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.00 2 хв  01.02 4 г  20 хв 
Ставне 01.13 1 хв  01.14 4 г  33 хв 
Кострино 01.33 1 хв  01.34 4 г  53 хв 
Великий Березний 01.51 2 хв  01.53 5 г  11 хв 
Перечин 02.16 2 хв  02.18 5 г  36 хв 
Ужгород 02.44 20 хв  03.04 6 г  4 хв 
Чоп 03.31 19 хв  03.50 6 г  51 хв 
Батьово 04.15 5 хв  04.20 7 г  35 хв 
Берегове 04.58 4 хв  05.02 8 г  18 хв 
Виноградів-Закарпатський 05.52 5 хв  05.57 9 г  12 хв 
Королеве 06.14 20 хв  06.34 9 г  34 хв 
Хуст 07.01 5 хв  07.06 10 г  21 хв 
Буштино 07.30 2 хв  07.32 10 г  50 хв 
Тячів 07.47 5 хв  07.52 11 г  7 хв 
Тересва 08.11 2 хв  08.13 11 г  31 хв 
Солотвино-Лікарня 08.43 2 хв  08.45 12 г  3 хв 
Солотвино-1 09.02 12 г  22 хв 

У розкладі поїзда 601Л Львів — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30