У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Ш Солотвино-1 — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 601Ш сполученням Солотвино-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Солотвино-1 о 17.46 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 09.22 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 15 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 42 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 13 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Буштино, Берегове, Перечин, Волосянка-Закарпатська, Старий Самбір, Тернопіль-Пас., Вінниця, Корсунь, Фундукліївка, Вільногірськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 17.46
Солотвино-Лікарня 17.59 1 хв  18.00 13 хв 
Тересва 18.27 5 хв  18.32 41 хв 
Тячів 18.51 5 хв  18.56 1 г  5 хв 
Буштино 19.13 2 хв  19.15 1 г  27 хв 
Хуст 19.41 5 хв  19.46 1 г  55 хв 
Королеве 20.15 20 хв  20.35 2 г  29 хв 
Виноградів-Закарпатський 20.49 6 хв  20.55 3 г  3 хв 
Берегове 21.36 5 хв  21.41 3 г  50 хв 
Батьово 22.14 6 хв  22.20 4 г  28 хв 
Чоп 22.43 20 хв  23.03 4 г  57 хв 
Ужгород 23.28 20 хв  23.48 5 г  42 хв 
Перечин 00.15 2 хв  00.17 6 г  29 хв 
Великий Березний 00.45 2 хв  00.47 6 г  59 хв 
Кострино 01.10 1 хв  01.11 7 г  24 хв 
Ставне 01.35 2 хв  01.37 7 г  49 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.48 2 хв  01.50 8 г  2 хв 
Сянки 02.24 2 хв  02.26 8 г  38 хв 
Турка 02.57 2 хв  02.59 9 г  11 хв 
Стрілки 03.35 2 хв  03.37 9 г  49 хв 
Старий Самбір 03.58 2 хв  04.00 10 г  12 хв 
Самбір 04.29 7 хв  04.36 10 г  43 хв 
Львів 05.58 9 г 24 хв  15.22 12 г  12 хв 
Злочів 16.29 2 хв  16.31 22 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 17.31 17 хв  17.48 23 г  45 хв 
Підволочиськ 18.38 2 хв  18.40 1 д  52 хв 
Хмельницький 19.43 10 хв  19.53 1 д  1 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 21.18 20 хв  21.38 1 д  3 г  32 хв 
Вінниця 22.22 7 хв  22.29 1 д  4 г  36 хв 
Козятин-1 23.23 2 хв  23.25 1 д  5 г  37 хв 
Біла Церква 01.05 2 хв  01.07 1 д  7 г  19 хв 
Миронівка 02.01 2 хв  02.03 1 д  8 г  15 хв 
Корсунь 02.32 2 хв  02.34 1 д  8 г  46 хв 
Городище 02.54 2 хв  02.56 1 д  9 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.36 27 хв  04.03 1 д  9 г  50 хв 
Кам'янка 04.23 2 хв  04.25 1 д  10 г  37 хв 
Фундукліївка 04.39 2 хв  04.41 1 д  10 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 05.24 5 хв  05.29 1 д  11 г  38 хв 
Олександрія 06.06 2 хв  06.08 1 д  12 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.24 16 хв  07.40 1 д  13 г  38 хв 
Вільногірськ 08.03 2 хв  08.05 1 д  14 г  17 хв 
Верхньодніпровськ 08.29 2 хв  08.31 1 д  14 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 08.46 2 хв  08.48 1 д  15 г 
Дніпро-Головний 09.22 1 д  15 г  36 хв 

У розкладі поїзда 601Ш Солотвино-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728