У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Ш Солотвино-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 601Ш сполученням Солотвино-1 - Львів відправляється зі станції Солотвино-1 о 17.46 і прибуває на станцію Львів о 05.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тересва, Буштино, Королеве, Берегове, Чоп, Перечин, Кострино, Волосянка-Закарпатська, Турка, Старий Самбір, Любень-Великий.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 17.46
Солотвино-Лікарня 17.59 1 хв  18.00 13 хв 
Тересва 18.27 5 хв  18.32 41 хв 
Тячів 18.51 7 хв  18.58 1 г  5 хв 
Буштино 19.15 5 хв  19.20 1 г  29 хв 
Хуст 19.46 7 хв  19.53 2 г 
Королеве 20.22 25 хв  20.47 2 г  36 хв 
Виноградів-Закарпатський 21.01 4 хв  21.05 3 г  15 хв 
Берегове 21.46 4 хв  21.50 4 г 
Батьово 22.23 2 хв  22.25 4 г  37 хв 
Чоп 22.47 20 хв  23.07 5 г  1 хв 
Ужгород 23.31 20 хв  23.51 5 г  45 хв 
Перечин 00.18 2 хв  00.20 6 г  32 хв 
Великий Березний 00.48 2 хв  00.50 7 г  2 хв 
Кострино 01.13 1 хв  01.14 7 г  27 хв 
Ставне 01.38 2 хв  01.40 7 г  52 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.52 2 хв  01.54 8 г  6 хв 
Сянки 02.27 2 хв  02.29 8 г  41 хв 
Турка 03.00 2 хв  03.02 9 г  14 хв 
Стрілки 03.38 2 хв  03.40 9 г  52 хв 
Старий Самбір 04.00 2 хв  04.02 10 г  14 хв 
Самбір 04.32 8 хв  04.40 10 г  46 хв 
Любень-Великий 05.25 3 хв  05.28 11 г  39 хв 
Львів 05.55 12 г  9 хв 

У розкладі поїзда 601Ш Солотвино-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031