У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

601Ш Солотвино-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 601Ш сполученням Солотвино-1 - Львів відправляється зі станції Солотвино-1 о 17.46 і прибуває на станцію Львів о 05.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тересва, Буштино, Королеве, Берегове, Чоп, Перечин, Кострино, Волосянка-Закарпатська, Турка, Старий Самбір.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 17.46
Солотвино-Лікарня 17.59 1 хв  18.00 13 хв 
Тересва 18.27 5 хв  18.32 41 хв 
Тячів 18.51 5 хв  18.56 1 г  5 хв 
Буштино 19.13 2 хв  19.15 1 г  27 хв 
Хуст 19.41 5 хв  19.46 1 г  55 хв 
Королеве 20.15 20 хв  20.35 2 г  29 хв 
Виноградів-Закарпатський 20.49 6 хв  20.55 3 г  3 хв 
Берегове 21.36 5 хв  21.41 3 г  50 хв 
Батьово 22.14 6 хв  22.20 4 г  28 хв 
Чоп 22.43 20 хв  23.03 4 г  57 хв 
Ужгород 23.28 20 хв  23.48 5 г  42 хв 
Перечин 00.15 2 хв  00.17 6 г  29 хв 
Великий Березний 00.45 2 хв  00.47 6 г  59 хв 
Кострино 01.10 1 хв  01.11 7 г  24 хв 
Ставне 01.35 2 хв  01.37 7 г  49 хв 
Волосянка-Закарпатська 01.48 2 хв  01.50 8 г  2 хв 
Сянки 02.24 2 хв  02.26 8 г  38 хв 
Турка 02.57 2 хв  02.59 9 г  11 хв 
Стрілки 03.35 2 хв  03.37 9 г  49 хв 
Старий Самбір 03.58 2 хв  04.00 10 г  12 хв 
Самбір 04.29 7 хв  04.36 10 г  43 хв 
Львів 05.58 12 г  12 хв 

У розкладі поїзда 601Ш Солотвино-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031