У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 603/604 сполученням Ясинувата-Пас. - Луганськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.57 і прибуває на станцію Луганськ о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Макіївка-Пас., Кринична, Горлівка, Байрак, Вуглегірськ, Дебальцеве, Баронська, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Ім. Кашпарова.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.57
Макіївка-Пас. 08.15 2 хв  08.17 18 хв 
Кринична 08.26 2 хв  08.28 29 хв 
Горлівка 09.12 2 хв  09.14 1 г  15 хв 
Байрак 09.34 2 хв  09.36 1 г  37 хв 
Вуглегірськ 09.56 2 хв  09.58 1 г  59 хв 
Дебальцеве 10.23 20 хв  10.43 2 г  26 хв 
Баронська 11.15 2 хв  11.17 3 г  18 хв 
Мануїлівка 11.28 25 хв  11.53 3 г  31 хв 
Кипуча 12.03 2 хв  12.05 4 г  6 хв 
Комунарськ 12.16 4 хв  12.20 4 г  19 хв 
Слов'яносербськ 12.34 2 хв  12.36 4 г  37 хв 
Родакове 12.45 2 хв  12.47 4 г  48 хв 
Ім. Кашпарова 13.07 3 хв  13.10 5 г  10 хв 
Луганськ 13.19 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829