У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 603/604 сполученням Ясинувата-Пас. - Луганськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.57 і прибуває на станцію Луганськ о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Макіївка-Пас., Кринична, Горлівка, Байрак, Вуглегірськ, Дебальцеве, Баронська, Мануїлівка, Кипуча, Комунарськ, Слов'яносербськ, Родакове, Ім. Кашпарова.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.57
Макіївка-Пас. 08.15 2 хв  08.17 18 хв 
Кринична 08.26 2 хв  08.28 29 хв 
Горлівка 09.12 2 хв  09.14 1 г  15 хв 
Байрак 09.34 2 хв  09.36 1 г  37 хв 
Вуглегірськ 09.56 2 хв  09.58 1 г  59 хв 
Дебальцеве 10.23 20 хв  10.43 2 г  26 хв 
Баронська 11.15 2 хв  11.17 3 г  18 хв 
Мануїлівка 11.28 25 хв  11.53 3 г  31 хв 
Кипуча 12.03 2 хв  12.05 4 г  6 хв 
Комунарськ 12.16 4 хв  12.20 4 г  19 хв 
Слов'яносербськ 12.34 2 хв  12.36 4 г  37 хв 
Родакове 12.45 2 хв  12.47 4 г  48 хв 
Ім. Кашпарова 13.07 3 хв  13.10 5 г  10 хв 
Луганськ 13.19 5 г  22 хв 

У розкладі поїзда 603/604 Ясинувата-Пас. — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031