У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

604/603 Луганськ — Ясинувата-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 604/603 сполученням Луганськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Луганськ о 07.52 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 13.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Кашпарова, Родакове, Слов'яносербськ, Комунарськ, Кипуча, Мануїлівка, Баронська, Дебальцеве, Вуглегірськ, Байрак, Горлівка, Кринична, Макіївка-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Луганськ 07.52
Ім. Кашпарова 08.01 1 хв  08.02 9 хв 
Родакове 08.23 2 хв  08.25 31 хв 
Слов'яносербськ 08.35 2 хв  08.37 43 хв 
Комунарськ 09.00 4 хв  09.04 1 г  8 хв 
Кипуча 09.15 2 хв  09.17 1 г  23 хв 
Мануїлівка 09.26 25 хв  09.51 1 г  34 хв 
Баронська 10.01 2 хв  10.03 2 г  9 хв 
Дебальцеве 10.38 20 хв  10.58 2 г  46 хв 
Вуглегірськ 11.18 2 хв  11.20 3 г  26 хв 
Байрак 11.40 2 хв  11.42 3 г  48 хв 
Горлівка 12.02 2 хв  12.04 4 г  10 хв 
Кринична 12.42 2 хв  12.44 4 г  50 хв 
Макіївка-Пас. 12.53 2 хв  12.55 5 г  1 хв 
Ясинувата-Пас. 13.16 5 г  24 хв 

У розкладі поїзда 604/603 Луганськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031