У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606К Львів — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 606К сполученням Львів - Рахів відправляється зі станції Львів о 15.46 і прибуває на станцію Рахів о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Букачівці, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Надвірна, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси, Білин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.46
Ходорів 17.01 7 хв  17.08 1 г  15 хв 
Букачівці 17.27 1 хв  17.28 1 г  41 хв 
Бурштин 17.42 4 хв  17.46 1 г  56 хв 
Галич 18.00 4 хв  18.04 2 г  14 хв 
Івано-Франківськ 18.47 32 хв  19.19 3 г  1 хв 
Надвірна 20.23 2 хв  20.25 4 г  37 хв 
Делятин 20.54 2 хв  20.56 5 г  8 хв 
Яремче 21.10 3 хв  21.13 5 г  24 хв 
Микуличин 21.30 2 хв  21.32 5 г  44 хв 
Татарів 21.47 2 хв  21.49 6 г  1 хв 
Ворохта 22.05 3 хв  22.08 6 г  19 хв 
Вороненко 22.21 2 хв  22.23 6 г  35 хв 
Лазещина 22.38 2 хв  22.40 6 г  52 хв 
Ясіня 22.50 5 хв  22.55 7 г  4 хв 
Кваси 23.18 2 хв  23.20 7 г  32 хв 
Білин 23.31 2 хв  23.33 7 г  45 хв 
Рахів 23.50 8 г  4 хв 

У розкладі поїзда 606К Львів — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031