У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606К Львів — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 606К сполученням Львів - Рахів відправляється зі станції Львів о 15.46 і прибуває на станцію Рахів о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сихів, Букачівці, Галич, Надвірна, Яремче, Татарів, Вороненко, Ясіня, Білин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.46
Персенківка 16.00 2 хв  16.02 14 хв 
Сихів 16.10 2 хв  16.12 24 хв 
Ходорів 17.04 4 хв  17.08 1 г  18 хв 
Букачівці 17.27 1 хв  17.28 1 г  41 хв 
Бурштин 17.42 4 хв  17.46 1 г  56 хв 
Галич 18.00 4 хв  18.04 2 г  14 хв 
Івано-Франківськ 18.47 30 хв  19.17 3 г  1 хв 
Надвірна 20.23 2 хв  20.25 4 г  37 хв 
Делятин 20.54 2 хв  20.56 5 г  8 хв 
Яремче 21.10 3 хв  21.13 5 г  24 хв 
Микуличин 21.30 2 хв  21.32 5 г  44 хв 
Татарів 21.47 2 хв  21.49 6 г  1 хв 
Ворохта 22.05 3 хв  22.08 6 г  19 хв 
Вороненко 22.21 2 хв  22.23 6 г  35 хв 
Лазещина 22.38 2 хв  22.40 6 г  52 хв 
Ясіня 22.50 5 хв  22.55 7 г  4 хв 
Кваси 23.18 2 хв  23.20 7 г  32 хв 
Білин 23.31 2 хв  23.33 7 г  45 хв 
Рахів 23.50 8 г  4 хв 

У розкладі поїзда 606К Львів — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30