У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606К Львів — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 606К сполученням Львів - Ворохта відправляється зі станції Львів о 15.45 і прибуває на станцію Ворохта о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Сихів, Ходорів, Букачівці, Бурштин, Галич, Івано-Франківськ, Надвірна, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.45
Сихів 16.06 2 хв  16.08 21 хв 
Ходорів 17.05 3 хв  17.08 1 г  20 хв 
Букачівці 17.27 1 хв  17.28 1 г  42 хв 
Бурштин 17.42 4 хв  17.46 1 г  57 хв 
Галич 18.00 4 хв  18.04 2 г  15 хв 
Івано-Франківськ 18.47 30 хв  19.17 3 г  2 хв 
Надвірна 20.20 2 хв  20.22 4 г  35 хв 
Делятин 20.51 2 хв  20.53 5 г  6 хв 
Яремче 21.07 4 хв  21.11 5 г  22 хв 
Микуличин 21.28 2 хв  21.30 5 г  43 хв 
Татарів 21.45 2 хв  21.47 6 г 
Ворохта 22.03 6 г  18 хв 

У розкладі поїзда 606К Львів — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031