У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606Л Рахів — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 606Л сполученням Рахів - Львів відправляється зі станції Рахів о 00.32 і прибуває на станцію Львів о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кваси, Лазещина, Ворохта, Микуличин, Делятин, Хриплин, Галич, Букачівці, Ходорів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.32
Білин 00.46 2 хв  00.48 14 хв 
Кваси 01.01 2 хв  01.03 29 хв 
Ясіня 01.29 4 хв  01.33 57 хв 
Лазещина 01.45 2 хв  01.47 1 г  13 хв 
Вороненко 02.07 2 хв  02.09 1 г  35 хв 
Ворохта 02.21 2 хв  02.23 1 г  49 хв 
Татарів 02.34 2 хв  02.36 2 г  2 хв 
Микуличин 02.50 2 хв  02.52 2 г  18 хв 
Яремче 03.06 3 хв  03.09 2 г  34 хв 
Делятин 03.20 2 хв  03.22 2 г  48 хв 
Надвірна 03.52 7 хв  03.59 3 г  20 хв 
Хриплин 04.31 2 хв  04.33 3 г  59 хв 
Івано-Франківськ 04.43 20 хв  05.03 4 г  11 хв 
Галич 05.46 2 хв  05.48 5 г  14 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  28 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  46 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 6 г  4 хв 
Ходорів 06.55 2 хв  06.57 6 г  23 хв 
Львів 08.30 7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 606Л Рахів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031