У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606Л Рахів — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 606Л сполученням Рахів - Львів відправляється зі станції Рахів о 00.32 і прибуває на станцію Львів о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кваси, Лазещина, Ворохта, Микуличин, Делятин, Хриплин, Галич, Букачівці, Ходорів, Персенківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.32
Білин 00.46 2 хв  00.48 14 хв 
Кваси 01.01 2 хв  01.03 29 хв 
Ясіня 01.29 4 хв  01.33 57 хв 
Лазещина 01.45 2 хв  01.47 1 г  13 хв 
Вороненко 02.07 2 хв  02.09 1 г  35 хв 
Ворохта 02.21 2 хв  02.23 1 г  49 хв 
Татарів 02.34 2 хв  02.36 2 г  2 хв 
Микуличин 02.50 2 хв  02.52 2 г  18 хв 
Яремче 03.06 3 хв  03.09 2 г  34 хв 
Делятин 03.20 2 хв  03.22 2 г  48 хв 
Надвірна 03.52 7 хв  03.59 3 г  20 хв 
Хриплин 04.31 2 хв  04.33 3 г  59 хв 
Івано-Франківськ 04.43 20 хв  05.03 4 г  11 хв 
Галич 05.46 2 хв  05.48 5 г  14 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  28 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  46 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 6 г  4 хв 
Ходорів 06.55 2 хв  06.57 6 г  23 хв 
Сихів 08.02 2 хв  08.04 7 г  30 хв 
Персенківка 08.12 5 хв  08.17 7 г  40 хв 
Львів 08.30 7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 606Л Рахів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції