У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606Л Рахів — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 606Л сполученням Рахів - Львів відправляється зі станції Рахів о 00.32 і прибуває на станцію Львів о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кваси, Лазещина, Ворохта, Микуличин, Делятин, Хриплин, Галич, Букачівці, Ходорів, Персенківка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.32
Білин 00.46 2 хв  00.48 14 хв 
Кваси 01.01 2 хв  01.03 29 хв 
Ясіня 01.29 4 хв  01.33 57 хв 
Лазещина 01.45 2 хв  01.47 1 г  13 хв 
Вороненко 02.07 2 хв  02.09 1 г  35 хв 
Ворохта 02.21 2 хв  02.23 1 г  49 хв 
Татарів 02.34 2 хв  02.36 2 г  2 хв 
Микуличин 02.50 2 хв  02.52 2 г  18 хв 
Яремче 03.06 3 хв  03.09 2 г  34 хв 
Делятин 03.20 2 хв  03.22 2 г  48 хв 
Надвірна 03.52 7 хв  03.59 3 г  20 хв 
Хриплин 04.31 2 хв  04.33 3 г  59 хв 
Івано-Франківськ 04.43 20 хв  05.03 4 г  11 хв 
Галич 05.46 2 хв  05.48 5 г  14 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  28 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  46 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 6 г  4 хв 
Ходорів 06.55 2 хв  06.57 6 г  23 хв 
Сихів 08.02 2 хв  08.04 7 г  30 хв 
Персенківка 08.12 5 хв  08.17 7 г  40 хв 
Львів 08.30 7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 606Л Рахів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031