У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606Л Рахів — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 606Л сполученням Рахів - Львів відправляється зі станції Рахів о 00.32 і прибуває на станцію Львів о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кваси, Лазещина, Ворохта, Микуличин, Делятин, Хриплин, Галич, Букачівці, Ходорів, Персенківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 00.32
Білин 00.45 2 хв  00.47 13 хв 
Кваси 00.59 2 хв  01.01 27 хв 
Ясіня 01.26 4 хв  01.30 54 хв 
Лазещина 01.42 2 хв  01.44 1 г  10 хв 
Вороненко 02.04 2 хв  02.06 1 г  32 хв 
Ворохта 02.18 2 хв  02.20 1 г  46 хв 
Татарів 02.31 2 хв  02.33 1 г  59 хв 
Микуличин 02.47 2 хв  02.49 2 г  15 хв 
Яремче 03.03 3 хв  03.06 2 г  31 хв 
Делятин 03.17 2 хв  03.19 2 г  45 хв 
Надвірна 03.49 4 хв  03.53 3 г  17 хв 
Хриплин 04.32 1 хв  04.33 4 г 
Івано-Франківськ 04.43 20 хв  05.03 4 г  11 хв 
Галич 05.46 2 хв  05.48 5 г  14 хв 
Бурштин 06.00 3 хв  06.03 5 г  28 хв 
Букачівці 06.18 5 хв  06.23 5 г  46 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 6 г  4 хв 
Ходорів 06.55 2 хв  06.57 6 г  23 хв 
Сихів 08.02 2 хв  08.04 7 г  30 хв 
Персенківка 08.12 5 хв  08.17 7 г  40 хв 
Львів 08.30 7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 606Л Рахів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031