У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

606Л Ворохта — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 606Л сполученням Ворохта - Львів відправляється зі станції Ворохта о 02.23 і прибуває на станцію Львів о 08.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Татарів, Микуличин, Яремче, Делятин, Надвірна, Хриплин, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, Букачівці, Журавно, Ходорів, Сихів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 02.23
Татарів 02.34 2 хв  02.36 11 хв 
Микуличин 02.50 2 хв  02.52 27 хв 
Яремче 03.06 3 хв  03.09 43 хв 
Делятин 03.20 2 хв  03.22 57 хв 
Надвірна 03.52 7 хв  03.59 1 г  29 хв 
Хриплин 04.31 2 хв  04.33 2 г  8 хв 
Івано-Франківськ 04.43 20 хв  05.03 2 г  20 хв 
Галич 05.46 2 хв  05.48 3 г  23 хв 
Бурштин 06.00 4 хв  06.04 3 г  37 хв 
Букачівці 06.19 4 хв  06.23 3 г  56 хв 
Журавно 06.36 4 хв  06.40 4 г  13 хв 
Ходорів 06.54 3 хв  06.57 4 г  31 хв 
Сихів 08.01 2 хв  08.03 5 г  38 хв 
Львів 08.30 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 606Л Ворохта — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031