У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

609О Харків-Пас. — Лисичанськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 609О сполученням Харків-Пас. - Лисичанськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 11.44 і прибуває на станцію Лисичанськ о 20.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Зміїв, Балаклія, Ізюм, Святогірськ, Радьківські Піски, Переддонбасівська, Колгоспна, Куп'янськ-Вузловий, Кислівка, Куземівка, Сватово, Кабанне, Кремінне, Рубіжне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 11.44
Зміїв 12.28 2 хв  12.30 44 хв 
Балаклія 13.07 2 хв  13.09 1 г  23 хв 
Ізюм 13.55 2 хв  13.57 2 г  11 хв 
Святогірськ 14.30 50 хв  15.20 2 г  46 хв 
Радьківські Піски 15.49 2 хв  15.51 4 г  5 хв 
Переддонбасівська 16.03 2 хв  16.05 4 г  19 хв 
Колгоспна 16.16 2 хв  16.18 4 г  32 хв 
Куп'янськ-Вузловий 16.41 22 хв  17.03 4 г  57 хв 
Кислівка 17.31 2 хв  17.33 5 г  47 хв 
Куземівка 17.51 2 хв  17.53 6 г  7 хв 
Сватово 18.19 21 хв  18.40 6 г  35 хв 
Кабанне 19.03 2 хв  19.05 7 г  19 хв 
Кремінне 19.25 2 хв  19.27 7 г  41 хв 
Рубіжне 19.43 5 хв  19.48 7 г  59 хв 
Лисичанськ 20.10 8 г  26 хв 

У розкладі поїзда 609О Харків-Пас. — Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031