У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Кишинів о 22.30 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фалешти, Дрокія, Окниця, Могилів-Подільський, Вінниця, Житомир, Овруч, Козенки, Світлогорск-На-Березин, Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 22.30
Берешти 00.38 2 хв  00.40 2 г  8 хв 
Фалешти 01.32 2 хв  01.34 3 г  2 хв 
Бельць-Ораш 02.17 3 хв  02.20 3 г  47 хв 
Дрокія 03.13 5 хв  03.18 4 г  43 хв 
Дондушень 03.57 4 хв  04.01 5 г  27 хв 
Окниця 04.38 26 хв  05.04 6 г  8 хв 
Велчинець 05.50 3 хв  05.53 7 г  20 хв 
Могилів-Подільський 06.05 45 хв  06.50 7 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 10 г  44 хв 
Вінниця 10.39 5 хв  10.44 12 г  9 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  3 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 14 г  46 хв 
Коростень 14.44 20 хв  15.04 16 г  14 хв 
Овруч 15.52 40 хв  16.32 17 г  22 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 18 г  45 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 19 г  57 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 20 г  23 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 2 хв  20.00 21 г  28 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 32 хв  21.10 22 г  8 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 23 г  29 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  3 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  34 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30