У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Кишинів о 21.04 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фалешти, Дрокія, Окниця, Могилів-Подільський, Вінниця, Житомир, Овруч, Козенки, Світлогорск-На-Березин, Бобруйськ, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.04
Берешти 23.06 3 хв  23.09 2 г  2 хв 
Фалешти 00.01 5 хв  00.06 2 г  57 хв 
Бельць-Ораш 00.49 10 хв  00.59 3 г  45 хв 
Дрокія 01.52 5 хв  01.57 4 г  48 хв 
Дондушень 02.36 3 хв  02.39 5 г  32 хв 
Окниця 03.25 18 хв  03.43 6 г  21 хв 
Велчинець 04.29 40 хв  05.09 7 г  25 хв 
Могилів-Подільський 05.23 45 хв  06.08 8 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 08.20 20 хв  08.40 11 г  16 хв 
Вінниця 09.24 7 хв  09.31 12 г  20 хв 
Козятин-1 10.24 24 хв  10.48 13 г  20 хв 
Житомир 12.15 5 хв  12.20 15 г  11 хв 
Коростень 13.45 18 хв  14.03 16 г  41 хв 
Овруч 14.53 40 хв  15.33 17 г  49 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 20 г  11 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 21 г  23 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 21 г  49 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 2 хв  20.00 22 г  54 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 32 хв  21.10 23 г  34 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  55 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  1 г  29 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  2 г 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031