У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 21.04 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 14 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 31 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Бихов, Орша-Центральна, Невель-2, Сущево, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 21.04
Берешти 23.06 3 хв  23.09 2 г  2 хв 
Фалешти 00.01 5 хв  00.06 2 г  57 хв 
Бельць-Ораш 00.49 10 хв  00.59 3 г  45 хв 
Дрокія 01.52 5 хв  01.57 4 г  48 хв 
Дондушень 02.36 3 хв  02.39 5 г  32 хв 
Окниця 03.25 18 хв  03.43 6 г  21 хв 
Велчинець 04.29 40 хв  05.09 7 г  25 хв 
Могилів-Подільський 05.23 45 хв  06.08 8 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 08.20 20 хв  08.40 11 г  16 хв 
Вінниця 09.24 7 хв  09.31 12 г  20 хв 
Козятин-1 10.24 24 хв  10.48 13 г  20 хв 
Житомир 12.15 5 хв  12.20 15 г  11 хв 
Коростень 13.45 18 хв  14.03 16 г  41 хв 
Овруч 14.53 40 хв  15.33 17 г  49 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 20 г  11 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 21 г  23 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 21 г  49 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 2 хв  20.00 22 г  54 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 23 г  34 хв 
Рогачєв 21.33 2 хв  21.35 1 д  29 хв 
Бихов 22.10 2 хв  22.12 1 д  1 г  6 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  1 г  51 хв 
Шклов 23.43 2 хв  23.45 1 д  2 г  39 хв 
Орша-Центральна 00.26 24 хв  00.50 1 д  3 г  22 хв 
Вітебськ 02.05 16 хв  02.21 1 д  5 г  1 хв 
Городок 03.02 1 хв  03.03 1 д  5 г  58 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  6 г  55 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  7 г  58 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  9 г  12 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  9 г  36 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  10 г  3 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  10 г  28 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  10 г  55 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  11 г  43 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  14 г  40 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031