У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 22.30 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 13 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 30 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 49 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Бихов, Орша-Центральна, Невель-2, Сущево, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 22.30
Берешти 00.38 2 хв  00.40 2 г  8 хв 
Фалешти 01.32 2 хв  01.34 3 г  2 хв 
Бельць-Ораш 02.17 3 хв  02.20 3 г  47 хв 
Дрокія 03.13 5 хв  03.18 4 г  43 хв 
Дондушень 03.57 4 хв  04.01 5 г  27 хв 
Окниця 04.38 26 хв  05.04 6 г  8 хв 
Велчинець 05.50 3 хв  05.53 7 г  20 хв 
Могилів-Подільський 06.05 45 хв  06.50 7 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 10 г  44 хв 
Вінниця 10.39 5 хв  10.44 12 г  9 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 13 г  3 хв 
Житомир 13.16 4 хв  13.20 14 г  46 хв 
Коростень 14.44 20 хв  15.04 16 г  14 хв 
Овруч 15.52 40 хв  16.32 17 г  22 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 18 г  45 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 19 г  57 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 20 г  23 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 2 хв  20.00 21 г  28 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 22 г  8 хв 
Рогачєв 21.33 2 хв  21.35 23 г  3 хв 
Бихов 22.10 2 хв  22.12 23 г  40 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  25 хв 
Шклов 23.43 2 хв  23.45 1 д  1 г  13 хв 
Орша-Центральна 00.26 24 хв  00.50 1 д  1 г  56 хв 
Вітебськ 02.05 16 хв  02.21 1 д  3 г  35 хв 
Городок 03.02 1 хв  03.03 1 д  4 г  32 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  5 г  29 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  6 г  32 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  7 г  46 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  8 г  10 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  8 г  37 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  9 г  2 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  9 г  29 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  10 г  17 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  13 г  14 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30