У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 22.05 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 13 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 30 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бельць-Ораш, Окниця, Жмеринка-Пас., Житомир, Словечно, Світлогорск-На-Березин, Рогачєв, Шклов, Лосвида, Новосокольники, Чихачево, Сольці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 22.05
Берешти 00.07 2 хв  00.09 2 г  2 хв 
Фалешти 01.01 2 хв  01.03 2 г  56 хв 
Бельць-Ораш 01.46 3 хв  01.49 3 г  41 хв 
Дрокія 02.42 4 хв  02.46 4 г  37 хв 
Дондушень 03.25 1 хв  03.26 5 г  20 хв 
Окниця 04.03 19 хв  04.22 5 г  58 хв 
Велчинець 05.08 3 хв  05.11 7 г  3 хв 
Могилів-Подільський 05.23 45 хв  06.08 7 г  18 хв 
Жмеринка-Пас. 08.20 20 хв  08.40 10 г  15 хв 
Вінниця 09.32 5 хв  09.37 11 г  27 хв 
Козятин-1 10.30 22 хв  10.52 12 г  25 хв 
Житомир 12.15 5 хв  12.20 14 г  10 хв 
Коростень 13.44 18 хв  14.02 15 г  39 хв 
Овруч 14.50 40 хв  15.30 16 г  45 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 19 г  10 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 20 г  22 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 20 г  48 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.58 2 хв  20.00 21 г  53 хв 
Мормаль 20.19 4 хв  20.23 22 г  14 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 22 г  33 хв 
Рогачєв 21.33 2 хв  21.35 23 г  28 хв 
Бихов 22.10 2 хв  22.12 1 д  5 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  50 хв 
Шклов 23.43 2 хв  23.45 1 д  1 г  38 хв 
Орша-Центральна 00.26 24 хв  00.50 1 д  2 г  21 хв 
Вітебськ 02.05 16 хв  02.21 1 д  4 г 
Лосвида 02.43 4 хв  02.47 1 д  4 г  38 хв 
Городок 03.02 1 хв  03.03 1 д  4 г  57 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  5 г  54 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  6 г  57 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  8 г  11 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  8 г  35 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  9 г  2 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  9 г  27 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  9 г  54 хв 
Сольці 08.47 5 хв  08.52 1 д  10 г  42 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  13 г  39 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031