У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Щ сполученням Кишинів - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Кишинів о 22.45 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 29 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фалешти, Дондушень, Могилів-Подільський, Козятин-1, Овруч, Калинковичі, Жлобин-Пас., Могилів-1, Вітебськ, Невель-2, Сущево, Дно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 22.45
Сипотень 23.47 5 хв  23.52 1 г  2 хв 
Берешти 00.55 2 хв  00.57 2 г  10 хв 
Фалешти 01.48 2 хв  01.50 3 г  3 хв 
Бельць-Ораш 02.38 3 хв  02.41 3 г  53 хв 
Дрокія 03.27 3 хв  03.30 4 г  42 хв 
Дондушень 04.07 1 хв  04.08 5 г  22 хв 
Окниця 04.43 17 хв  05.00 5 г  58 хв 
Велчинець 05.46 3 хв  05.49 7 г  1 хв 
Могилів-Подільський 06.01 45 хв  06.46 7 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 09.14 20 хв  09.34 10 г  29 хв 
Вінниця 10.20 22 хв  10.42 11 г  35 хв 
Козятин-1 11.33 20 хв  11.53 12 г  48 хв 
Житомир 13.20 5 хв  13.25 14 г  35 хв 
Коростень 14.46 20 хв  15.06 16 г  1 хв 
Овруч 15.52 40 хв  16.32 17 г  7 хв 
Словечно 17.15 37 хв  17.52 18 г  30 хв 
Козенки 18.27 2 хв  18.29 19 г  42 хв 
Калинковичі 18.53 13 хв  19.06 20 г  8 хв 
Світлогорск-На-Березин 19.57 2 хв  19.59 21 г  12 хв 
Мормаль 20.19 4 хв  20.23 21 г  34 хв 
Жлобин-Пас. 20.38 26 хв  21.04 21 г  53 хв 
Рогачєв 21.33 2 хв  21.35 22 г  48 хв 
Бихов 22.10 2 хв  22.12 23 г  25 хв 
Могилів-1 22.55 11 хв  23.06 1 д  10 хв 
Шклов 23.47 2 хв  23.49 1 д  1 г  2 хв 
Орша-Центральна 00.28 22 хв  00.50 1 д  1 г  43 хв 
Вітебськ 02.05 16 хв  02.21 1 д  3 г  20 хв 
Лосвида 02.43 4 хв  02.47 1 д  3 г  58 хв 
Городок 03.02 1 хв  03.03 1 д  4 г  17 хв 
Невель-2 03.59 17 хв  04.16 1 д  5 г  14 хв 
Новосокольники 05.02 29 хв  05.31 1 д  6 г  17 хв 
Локня 06.16 2 хв  06.18 1 д  7 г  31 хв 
Сущево 06.40 2 хв  06.42 1 д  7 г  55 хв 
Чихачево 07.07 1 хв  07.08 1 д  8 г  22 хв 
Дєдовичі 07.32 2 хв  07.34 1 д  8 г  47 хв 
Дно 07.59 14 хв  08.13 1 д  9 г  14 хв 
Сольці 08.47 2 хв  08.49 1 д  10 г  2 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 11.44 1 д  12 г  59 хв 

У розкладі поїзда 061Щ Кишинів — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031