У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 061Х сполученням Москва-Київська - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Москва-Київська о 15.33 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.33
Брянск-Орловський 21.05 15 хв  21.20 5 г  32 хв 
Суземка 22.56 50 хв  23.46 7 г  23 хв 
Зернове 23.01 48 хв  23.49 7 г  28 хв 
Хутір-Михайлівський 00.06 2 хв  00.08 8 г  33 хв 
Терещенська 00.42 2 хв  00.44 9 г  9 хв 
Конотоп 01.33 5 хв  01.38 10 г 
Бахмач-Пас. 02.02 26 хв  02.28 10 г  29 хв 
Ічня 03.27 2 хв  03.29 11 г  54 хв 
Прилуки 04.09 10 хв  04.19 12 г  36 хв 
Пирятин 05.04 2 хв  05.06 13 г  31 хв 
Гребінка 05.25 21 хв  05.46 13 г  52 хв 
Драбове-Барятинське 06.08 2 хв  06.10 14 г  35 хв 
Золотоноша-1 06.42 2 хв  06.44 15 г  9 хв 
Черкаси 07.13 9 хв  07.22 15 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.01 24 хв  08.25 16 г  28 хв 
Кам'янка 08.45 2 хв  08.47 17 г  12 хв 
Фундукліївка 09.01 2 хв  09.03 17 г  28 хв 
Знам'янка-Пас. 09.48 30 хв  10.18 18 г  15 хв 
Долинська 11.50 20 хв  12.10 20 г  17 хв 
Казанка 12.39 2 хв  12.41 21 г  6 хв 
Новий Буг 13.09 2 хв  13.11 21 г  36 хв 
Миколаїв-Пас. 14.40 23 г  7 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031