У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 061Х сполученням Москва-Київська - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Москва-Київська о 15.33 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 15.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.33
Брянск-Орловський 21.05 15 хв  21.20 5 г  32 хв 
Суземка 22.56 50 хв  23.46 7 г  23 хв 
Зернове 00.01 48 хв  00.49 8 г  28 хв 
Хутір-Михайлівський 01.06 2 хв  01.08 9 г  33 хв 
Терещенська 01.42 2 хв  01.44 10 г  9 хв 
Конотоп 02.33 5 хв  02.38 11 г 
Бахмач-Пас. 03.02 26 хв  03.28 11 г  29 хв 
Ічня 04.27 2 хв  04.29 12 г  54 хв 
Прилуки 05.09 8 хв  05.17 13 г  36 хв 
Пирятин 06.02 2 хв  06.04 14 г  29 хв 
Гребінка 06.23 20 хв  06.43 14 г  50 хв 
Драбове-Барятинське 07.04 4 хв  07.08 15 г  31 хв 
Золотоноша-1 07.39 4 хв  07.43 16 г  6 хв 
Черкаси 08.13 11 хв  08.24 16 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 09.08 38 хв  09.46 17 г  35 хв 
Кам'янка 10.06 4 хв  10.10 18 г  33 хв 
Фундукліївка 10.24 4 хв  10.28 18 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 11.13 30 хв  11.43 19 г  40 хв 
Долинська 13.01 20 хв  13.21 21 г  28 хв 
Казанка 13.50 2 хв  13.52 22 г  17 хв 
Новий Буг 14.19 2 хв  14.21 22 г  46 хв 
Миколаїв-Пас. 15.47 1 д  14 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30