У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 061Х сполученням Москва-Київська - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Москва-Київська о 15.41 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 14.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.41
Брянск-Орловський 21.15 15 хв  21.30 5 г  34 хв 
Суземка 22.50 50 хв  23.40 7 г  9 хв 
Зернове 22.53 52 хв  23.45 7 г  12 хв 
Хутір-Михайлівський 00.04 2 хв  00.06 8 г  23 хв 
Терещенська 00.40 2 хв  00.42 8 г  59 хв 
Конотоп 01.33 5 хв  01.38 9 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 02.02 26 хв  02.28 10 г  21 хв 
Ічня 03.27 2 хв  03.29 11 г  46 хв 
Прилуки 04.09 10 хв  04.19 12 г  28 хв 
Пирятин 05.04 2 хв  05.06 13 г  23 хв 
Гребінка 05.25 21 хв  05.46 13 г  44 хв 
Драбове-Барятинське 06.10 2 хв  06.12 14 г  29 хв 
Золотоноша-1 06.42 2 хв  06.44 15 г  1 хв 
Черкаси 07.13 9 хв  07.22 15 г  32 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.02 24 хв  08.26 16 г  21 хв 
Кам'янка 08.46 2 хв  08.48 17 г  5 хв 
Фундукліївка 09.02 2 хв  09.04 17 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 09.52 30 хв  10.22 18 г  11 хв 
Долинська 11.41 35 хв  12.16 20 г 
Казанка 12.44 2 хв  12.46 21 г  3 хв 
Новий Буг 13.11 2 хв  13.13 21 г  30 хв 
Миколаїв-Пас. 14.37 22 г  56 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції