У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 061Х сполученням Москва-Київська - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Москва-Київська о 15.33 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Палики, Суземка, Хутір-Михайлівський, Конотоп, Ічня, Пирятин, Драбове-Барятинське, Черкаси, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Казанка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 15.33
Сухиничі-Головні 19.06 26 хв  19.32 3 г  33 хв 
Палики 20.02 1 хв  20.03 4 г  29 хв 
Брянск-Орловський 21.05 15 хв  21.20 5 г  32 хв 
Суземка 22.56 50 хв  23.46 7 г  23 хв 
Зернове 23.01 48 хв  23.49 7 г  28 хв 
Хутір-Михайлівський 00.06 2 хв  00.08 8 г  33 хв 
Терещенська 00.42 2 хв  00.44 9 г  9 хв 
Конотоп 01.33 5 хв  01.38 10 г 
Бахмач-Пас. 02.02 26 хв  02.28 10 г  29 хв 
Ічня 03.27 2 хв  03.29 11 г  54 хв 
Прилуки 04.09 10 хв  04.19 12 г  36 хв 
Пирятин 05.04 2 хв  05.06 13 г  31 хв 
Гребінка 05.25 21 хв  05.46 13 г  52 хв 
Драбове-Барятинське 06.08 2 хв  06.10 14 г  35 хв 
Золотоноша-1 06.42 2 хв  06.44 15 г  9 хв 
Черкаси 07.13 9 хв  07.22 15 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 08.01 24 хв  08.25 16 г  28 хв 
Кам'янка 08.45 2 хв  08.47 17 г  12 хв 
Фундукліївка 09.01 2 хв  09.03 17 г  28 хв 
Знам'янка-Пас. 09.46 30 хв  10.16 18 г  13 хв 
Долинська 11.53 20 хв  12.13 20 г  20 хв 
Казанка 12.44 2 хв  12.46 21 г  11 хв 
Новий Буг 13.13 2 хв  13.15 21 г  40 хв 
Миколаїв-Пас. 14.40 23 г  7 хв 

У розкладі поїзда 061Х Москва-Київська — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031