У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Ь сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Кишинів відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 20.40 і прибуває на станцію Кишинів о 08.58 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 29 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чихачево, Невель-2, Шклов, Рогачєв, Козенки, Ушомир, Жмеринка-Пас., Окниця, Гиздита, Петрешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 20.40
Сольці 23.26 2 хв  23.28 2 г  46 хв 
Дно 00.02 2 хв  00.04 3 г  22 хв 
Дєдовичі 00.33 2 хв  00.35 3 г  53 хв 
Чихачево 01.00 1 хв  01.01 4 г  20 хв 
Сущево 01.26 2 хв  01.28 4 г  46 хв 
Локня 01.50 2 хв  01.52 5 г  10 хв 
Новосокольники 02.37 44 хв  03.21 5 г  57 хв 
Невель-2 04.02 2 хв  04.04 7 г  22 хв 
Вітебськ 05.22 12 хв  05.34 8 г  42 хв 
Богушевська 06.12 2 хв  06.14 9 г  32 хв 
Орша-Центральна 06.51 23 хв  07.14 10 г  11 хв 
Шклов 07.53 2 хв  07.55 11 г  13 хв 
Могилів-1 08.30 10 хв  08.40 11 г  50 хв 
Могилів-2 08.49 5 хв  08.54 12 г  9 хв 
Бихов 09.29 2 хв  09.31 12 г  49 хв 
Рогачєв 10.06 2 хв  10.08 13 г  26 хв 
Жлобин-Пас. 10.37 23 хв  11.00 13 г  57 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.32 2 хв  11.34 14 г  52 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 15 г  49 хв 
Козенки 13.05 1 хв  13.06 16 г  25 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 17 г 
Овруч 14.55 40 хв  15.35 18 г  15 хв 
Коростень 16.23 20 хв  16.43 19 г  43 хв 
Ушомир 17.13 4 хв  17.17 20 г  33 хв 
Житомир 18.29 4 хв  18.33 21 г  49 хв 
Козятин-1 20.01 23 хв  20.24 23 г  21 хв 
Вінниця 21.20 5 хв  21.25 1 д  40 хв 
Жмеринка-Пас. 22.13 21 хв  22.34 1 д  1 г  33 хв 
Жмеринка-Подільська 22.46 5 хв  22.51 1 д  2 г  6 хв 
Могилів-Подільський 00.54 45 хв  01.39 1 д  4 г  14 хв 
Велчинець 01.51 3 хв  01.54 1 д  5 г  11 хв 
Окниця 02.43 17 хв  03.00 1 д  6 г  3 хв 
Редиул-Маре 03.23 1 хв  03.24 1 д  6 г  43 хв 
Дондушень 03.36 2 хв  03.38 1 д  6 г  56 хв 
Тирнове 03.51 7 хв  03.58 1 д  7 г  11 хв 
Гиздита 04.12 5 хв  04.17 1 д  7 г  32 хв 
Дрокія 04.30 2 хв  04.32 1 д  7 г  50 хв 
Бельць-Ораш 05.20 2 хв  05.22 1 д  8 г  40 хв 
Фалешти 06.08 2 хв  06.10 1 д  9 г  28 хв 
Петрешти 06.49 1 хв  06.50 1 д  10 г  9 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 1 д  10 г  19 хв 
Кишинів 08.58 1 д  12 г  18 хв 

У розкладі поїзда 061Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031