У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

061Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 061Ь сполученням Санкт-Петербург-Вітебський - Кишинів відправляється зі станції Санкт-Петербург-Вітебський о 20.40 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 12 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 30 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дєдовичі, Локня, Вітебськ, Шклов, Рогачєв, Калинковичі, Овруч, Козятин-1, Могилів-Подільський, Редиул-Маре, Бельць-Ораш.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Санкт-Петербург-Вітебський 20.40
Сольці 23.26 2 хв  23.28 2 г  46 хв 
Дно 00.02 2 хв  00.04 3 г  22 хв 
Дєдовичі 00.33 2 хв  00.35 3 г  53 хв 
Чихачево 01.00 1 хв  01.01 4 г  20 хв 
Сущево 01.26 2 хв  01.28 4 г  46 хв 
Локня 01.50 2 хв  01.52 5 г  10 хв 
Новосокольники 02.48 33 хв  03.21 6 г  8 хв 
Невель-2 04.02 2 хв  04.04 7 г  22 хв 
Вітебськ 05.22 12 хв  05.34 8 г  42 хв 
Богушевська 06.12 2 хв  06.14 9 г  32 хв 
Орша-Центральна 06.51 23 хв  07.14 10 г  11 хв 
Шклов 07.52 2 хв  07.54 11 г  12 хв 
Могилів-1 08.30 10 хв  08.40 11 г  50 хв 
Бихов 09.29 2 хв  09.31 12 г  49 хв 
Рогачєв 10.06 2 хв  10.08 13 г  26 хв 
Жлобин-Пас. 10.37 23 хв  11.00 13 г  57 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 14 г  55 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 15 г  49 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 16 г  26 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 17 г 
Овруч 14.56 40 хв  15.36 18 г  16 хв 
Коростень 16.25 20 хв  16.45 19 г  45 хв 
Житомир 18.33 4 хв  18.37 21 г  53 хв 
Козятин-1 20.03 22 хв  20.25 23 г  23 хв 
Вінниця 21.17 4 хв  21.21 1 д  37 хв 
Жмеринка-Пас. 22.10 24 хв  22.34 1 д  1 г  30 хв 
Могилів-Подільський 00.54 45 хв  01.39 1 д  4 г  14 хв 
Велчинець 01.51 3 хв  01.54 1 д  5 г  11 хв 
Окниця 02.43 17 хв  03.00 1 д  6 г  3 хв 
Редиул-Маре 03.24 1 хв  03.25 1 д  6 г  44 хв 
Дондушень 03.41 2 хв  03.43 1 д  7 г  1 хв 
Дрокія 04.21 5 хв  04.26 1 д  7 г  41 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 1 д  8 г  38 хв 
Фалешти 06.04 5 хв  06.09 1 д  9 г  24 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 1 д  10 г  19 хв 
Кишинів 09.00 1 д  12 г  20 хв 

У розкладі поїзда 061Ь Санкт-Петербург-Вітебський — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30