У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

619 Успенська — Ясинувата-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 619 сполученням Успенська - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 16.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 45 хв  14.28 13 хв 
Амвросіївка 14.40 2 хв  14.42 1 г  10 хв 
Кутейникове 15.00 2 хв  15.02 1 г  30 хв 
Іловайськ 15.20 22 хв  15.42 1 г  50 хв 
Харцизьк 15.58 2 хв  16.00 2 г  28 хв 
Ханженкове 16.10 2 хв  16.12 2 г  40 хв 
Кринична 16.22 2 хв  16.24 2 г  52 хв 
Макіївка-Пас. 16.34 2 хв  16.36 3 г  4 хв 
Ясинувата-Пас. 16.55 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 619 Успенська — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829