У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

619 Успенська — Ясинувата-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 619 сполученням Успенська - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 16.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 45 хв  14.28 13 хв 
Амвросіївка 14.40 2 хв  14.42 1 г  10 хв 
Кутейникове 15.00 2 хв  15.02 1 г  30 хв 
Іловайськ 15.20 22 хв  15.42 1 г  50 хв 
Харцизьк 15.58 2 хв  16.00 2 г  28 хв 
Ханженкове 16.10 2 хв  16.12 2 г  40 хв 
Кринична 16.22 2 хв  16.24 2 г  52 хв 
Макіївка-Пас. 16.34 2 хв  16.36 3 г  4 хв 
Ясинувата-Пас. 16.55 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 619 Успенська — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031