У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 062Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Москва-Київська відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 10.05 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.09 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Долинська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Гребінка, Прилуки, Бахмач-Пас., Терещенська, Зернове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 10.05
Новий Буг 11.32 2 хв  11.34 1 г  27 хв 
Долинська 12.38 20 хв  12.58 2 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 4 г  14 хв 
Фундукліївка 15.35 2 хв  15.37 5 г  30 хв 
Кам'янка 15.52 2 хв  15.54 5 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.15 24 хв  16.39 6 г  10 хв 
Черкаси 17.16 6 хв  17.22 7 г  11 хв 
Золотоноша-1 17.57 2 хв  17.59 7 г  52 хв 
Драбове-Барятинське 18.32 2 хв  18.34 8 г  27 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 8 г  52 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 9 г  30 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 10 г  21 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 11 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 12 г  33 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 13 г  17 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 14 г  21 хв 
Хутір-Михайлівський 01.05 2 хв  01.07 15 г 
Зернове 01.26 50 хв  02.16 15 г  21 хв 
Брянск-Орловський 05.08 50 хв  05.58 19 г  3 хв 
Москва-Київська 11.09 1 д  1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції