У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 062Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Москва-Київська відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 10.05 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Казанка, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Черкаси, Драбове-Барятинське, Пирятин, Ічня, Конотоп, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 10.05
Новий Буг 11.35 2 хв  11.37 1 г  30 хв 
Казанка 12.06 6 хв  12.12 2 г  1 хв 
Долинська 12.42 20 хв  13.02 2 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 4 г  14 хв 
Фундукліївка 15.33 2 хв  15.35 5 г  28 хв 
Кам'янка 15.50 2 хв  15.52 5 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.13 24 хв  16.37 6 г  8 хв 
Черкаси 17.14 6 хв  17.20 7 г  9 хв 
Золотоноша-1 17.54 2 хв  17.56 7 г  49 хв 
Драбове-Барятинське 18.31 2 хв  18.33 8 г  26 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 8 г  52 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 9 г  30 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 10 г  21 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 11 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 12 г  33 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 13 г  17 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 14 г  21 хв 
Хутір-Михайлівський 01.06 7 хв  01.13 15 г  1 хв 
Зернове 01.31 50 хв  02.21 15 г  26 хв 
Брянск-Орловський 04.51 50 хв  05.41 18 г  46 хв 
Москва-Київська 11.12 1 д  1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031