У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 062Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Москва-Київська відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 10.03 і прибуває на станцію Москва-Київська о 11.12 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Долинська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Гребінка, Прилуки, Бахмач-Пас., Терещенська, Зернове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 10.03
Новий Буг 11.36 2 хв  11.38 1 г  33 хв 
Долинська 12.44 20 хв  13.04 2 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 14.19 30 хв  14.49 4 г  16 хв 
Фундукліївка 15.33 2 хв  15.35 5 г  30 хв 
Кам'янка 15.50 2 хв  15.52 5 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.13 24 хв  16.37 6 г  10 хв 
Черкаси 17.14 6 хв  17.20 7 г  11 хв 
Золотоноша-1 17.54 2 хв  17.56 7 г  51 хв 
Драбове-Барятинське 18.31 2 хв  18.33 8 г  28 хв 
Гребінка 18.57 20 хв  19.17 8 г  54 хв 
Пирятин 19.35 3 хв  19.38 9 г  32 хв 
Прилуки 20.26 22 хв  20.48 10 г  23 хв 
Ічня 21.34 2 хв  21.36 11 г  31 хв 
Бахмач-Пас. 22.38 20 хв  22.58 12 г  35 хв 
Конотоп 23.22 6 хв  23.28 13 г  19 хв 
Терещенська 00.26 2 хв  00.28 14 г  23 хв 
Хутір-Михайлівський 01.07 6 хв  01.13 15 г  4 хв 
Зернове 01.31 50 хв  02.21 15 г  28 хв 
Брянск-Орловський 04.51 50 хв  05.41 18 г  48 хв 
Москва-Київська 11.12 1 д  1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 062Ш Миколаїв-Пас. — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031