У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

620 Ясинувата-Пас. — Успенська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 620 сполученням Ясинувата-Пас. - Успенська відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 08.07 і прибуває на станцію Успенська о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Макіївка-Пас., Кринична, Ханженкове, Харцизьк, Іловайськ, Кутейникове, Амвросіївка, Квашине.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 08.07
Макіївка-Пас. 08.25 2 хв  08.27 18 хв 
Кринична 08.37 2 хв  08.39 30 хв 
Ханженкове 08.49 2 хв  08.51 42 хв 
Харцизьк 09.01 2 хв  09.03 54 хв 
Іловайськ 09.19 22 хв  09.41 1 г  12 хв 
Кутейникове 09.59 2 хв  10.01 1 г  52 хв 
Амвросіївка 10.18 2 хв  10.20 2 г  11 хв 
Квашине 10.32 45 хв  11.17 2 г  25 хв 
Успенська 11.30 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 620 Ясинувата-Пас. — Успенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031