У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

628Б Барановичі-Поліські — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 628Б сполученням Барановичі-Поліські - Одеса-Головна відправляється зі станції Барановичі-Поліські о 05.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 10 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Столбці, Мінськ-Пас., Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Терюха, Чернігів, Дарниця, Фастів-1, Вінниця, Журавлівка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Барановичі-Поліські 05.20
Городея 05.52 2 хв  05.54 32 хв 
Столбці 06.13 2 хв  06.15 53 хв 
Койданово 06.48 2 хв  06.50 1 г  28 хв 
Мінськ-Пас. 07.26 6 г 47 хв  14.13 2 г  6 хв 
Пуховичи 15.07 2 хв  15.09 9 г  47 хв 
Осиповичі-1 15.51 25 хв  16.16 10 г  31 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 11 г  32 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 12 г  24 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 13 г  39 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 14 г  51 хв 
Горностаївка 21.06 45 хв  21.51 15 г  46 хв 
Чернігів 22.54 25 хв  23.19 17 г  34 хв 
Ніжин 00.18 2 хв  00.20 18 г  58 хв 
Дарниця 01.35 2 хв  01.37 20 г  15 хв 
Київ-Пас. 01.55 25 хв  02.20 20 г  35 хв 
Фастів-1 03.16 2 хв  03.18 21 г  56 хв 
Козятин-1 04.31 2 хв  04.33 23 г  11 хв 
Вінниця 05.26 4 хв  05.30 1 д  6 хв 
Жмеринка-Пас. 06.14 20 хв  06.34 1 д  54 хв 
Журавлівка 07.37 2 хв  07.39 1 д  2 г  17 хв 
Вапнярка 07.49 1 хв  07.50 1 д  2 г  29 хв 
Кодима 08.32 2 хв  08.34 1 д  3 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 09.30 15 хв  09.45 1 д  4 г  10 хв 
Роздільна-1 11.10 2 хв  11.12 1 д  5 г  50 хв 
Одеса-Головна 12.15 1 д  6 г  55 хв 

У розкладі поїзда 628Б Барановичі-Поліські — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031