У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

628Б Гродно — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 628Б сполученням Гродно - Одеса-Головна відправляється зі станції Гродно о 23.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 11 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 12 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рось, Слонім, Столбці, Пуховичи, Жлобин-Пас., Горностаївка, Дарниця, Козятин-1, Журавлівка, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гродно 23.55
Скідель 00.24 2 хв  00.26 29 хв 
Мости 00.50 33 хв  01.23 55 хв 
Рось 01.41 5 хв  01.46 1 г  46 хв 
Вовковиськ-місто 02.11 20 хв  02.31 2 г  16 хв 
Зельва 02.53 7 хв  03.00 2 г  58 хв 
Слонім 03.42 2 хв  03.44 3 г  47 хв 
Барановичі-Поліські 04.50 30 хв  05.20 4 г  55 хв 
Городея 05.52 2 хв  05.54 5 г  57 хв 
Столбці 06.13 2 хв  06.15 6 г  18 хв 
Койданово 06.48 2 хв  06.50 6 г  53 хв 
Мінськ-Пас. 07.26 6 г 47 хв  14.13 7 г  31 хв 
Пуховичи 15.09 2 хв  15.11 15 г  14 хв 
Осиповичі-1 15.53 23 хв  16.16 15 г  58 хв 
Бобруйськ 16.52 2 хв  16.54 16 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 17.44 2 хв  17.46 17 г  49 хв 
Гомель-Пас. 18.59 27 хв  19.26 19 г  4 хв 
Терюха 20.11 30 хв  20.41 20 г  16 хв 
Горностаївка 20.06 45 хв  20.51 20 г  11 хв 
Чернігів 21.54 25 хв  22.19 21 г  59 хв 
Ніжин 23.18 2 хв  23.20 23 г  23 хв 
Дарниця 00.35 2 хв  00.37 1 д  40 хв 
Київ-Пас. 00.55 29 хв  01.24 1 д  1 г 
Фастів-1 02.20 2 хв  02.22 1 д  2 г  25 хв 
Козятин-1 03.35 2 хв  03.37 1 д  3 г  40 хв 
Вінниця 04.29 5 хв  04.34 1 д  4 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 05.21 20 хв  05.41 1 д  5 г  26 хв 
Журавлівка 06.47 2 хв  06.49 1 д  6 г  52 хв 
Вапнярка 06.59 2 хв  07.01 1 д  7 г  4 хв 
Кодима 07.44 2 хв  07.46 1 д  7 г  49 хв 
Подільськ-Жм. 08.40 17 хв  08.57 1 д  8 г  45 хв 
Роздільна-1 10.34 2 хв  10.36 1 д  10 г  39 хв 
Одеса-Головна 11.35 1 д  11 г  40 хв 

У розкладі поїзда 628Б Гродно — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції