У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

063Д Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 063Д сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 19.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 06.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Південноукраїнська, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 19.14
Кам'янське-Пасажирське 19.50 2 хв  19.52 36 хв 
Верхівцеве 20.20 2 хв  20.22 1 г  6 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.02 35 хв  21.37 1 г  48 хв 
Олександрія 22.51 2 хв  22.53 3 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 17 хв  23.47 4 г  16 хв 
Кропивницький 00.37 5 хв  00.42 5 г  23 хв 
Новоукраїнка 01.35 2 хв  01.37 6 г  21 хв 
Помічна 01.54 3 хв  01.57 6 г  40 хв 
Південноукраїнська 02.48 2 хв  02.50 7 г  34 хв 
Вознесенськ 03.14 3 хв  03.17 8 г 
Одеса-Східна 05.41 2 хв  05.43 10 г  27 хв 
Одеса-Головна 06.19 11 г  5 хв 

У розкладі поїзда 063Д Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031