У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

063О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 063О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 23.16 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Люботин, Полтава-Киівська, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 23.16
Люботин 23.45 2 хв  23.47 29 хв 
Полтава-Киівська 01.28 20 хв  01.48 2 г  12 хв 
Дарниця 05.52 2 хв  05.54 6 г  36 хв 
Київ-Пас. 06.14 22 хв  06.36 6 г  58 хв 
Фастів-1 07.43 3 хв  07.46 8 г  27 хв 
Козятин-1 09.01 2 хв  09.03 9 г  45 хв 
Вінниця 10.08 5 хв  10.13 10 г  52 хв 
Жмеринка-Пас. 11.00 20 хв  11.20 11 г  44 хв 
Одеса-Головна 16.43 17 г  27 хв 

У розкладі поїзда 063О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30