У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

064К Київ-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 064К сполученням Київ-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Київ-Пас. о 22.22 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 22.22
Дарниця 22.40 4 хв  22.44 18 хв 
Бориспіль 23.03 2 хв  23.05 41 хв 
Гребінка 00.25 2 хв  00.27 2 г  3 хв 
Лубни 01.03 2 хв  01.05 2 г  41 хв 
Миргород 02.00 2 хв  02.02 3 г  38 хв 
Полтава-Киівська 03.18 20 хв  03.38 4 г  56 хв 
Люботин 05.43 2 хв  05.45 7 г  21 хв 
Харків-Пас. 06.25 8 г  3 хв 

У розкладі поїзда 064К Київ-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031