У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

064Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 064Л сполученням Одеса-Головна - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.47 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 10.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Вознесенськ, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Рокувата.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.47
Одеса-Східна 22.16 2 хв  22.18 29 хв 
Вознесенськ 00.40 3 хв  00.43 2 г  53 хв 
Південноукраїнська 01.12 2 хв  01.14 3 г  25 хв 
Помічна 02.02 2 хв  02.04 4 г  15 хв 
Новоукраїнка 02.21 2 хв  02.23 4 г  34 хв 
Кропивницький 03.14 3 хв  03.17 5 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 04.04 20 хв  04.24 6 г  17 хв 
Олександрія 05.07 2 хв  05.09 7 г  20 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.26 1 г 49 хв  08.15 8 г  39 хв 
Рокувата 09.24 5 хв  09.29 11 г  37 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.10 12 г  23 хв 

У розкладі поїзда 064Л Одеса-Головна — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30