У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.30 і прибуває на станцію Кишинів о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Навля, Суземка, Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Жмеринка-Пас., Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.30
Калуга-2 19.16 6 хв  19.22 2 г  46 хв 
Сухиничі-Головні 20.18 26 хв  20.44 3 г  48 хв 
Брянск-Орловський 22.09 18 хв  22.27 5 г  39 хв 
Навля 23.10 2 хв  23.12 6 г  40 хв 
Суземка 23.54 50 хв  00.44 7 г  24 хв 
Конотоп 03.16 15 хв  03.31 10 г  46 хв 
Київ-Пас. 06.00 10 хв  06.10 13 г  30 хв 
Вінниця 09.27 5 хв  09.32 16 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 10.19 20 хв  10.39 17 г  49 хв 
Тираспіль 16.41 7 хв  16.48 1 д  11 хв 
Бендери 2 17.04 30 хв  17.34 1 д  34 хв 
Булбоака 18.02 30 хв  18.32 1 д  1 г  32 хв 
Кишинів 19.14 1 д  2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30