У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.30 і прибуває на станцію Кишинів о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Навля, Суземка, Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Жмеринка-Пас., Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.30
Калуга-2 18.55 6 хв  19.01 2 г  25 хв 
Сухиничі-Головні 20.13 31 хв  20.44 3 г  43 хв 
Брянск-Орловський 22.09 18 хв  22.27 5 г  39 хв 
Навля 23.10 2 хв  23.12 6 г  40 хв 
Суземка 23.54 50 хв  00.44 7 г  24 хв 
Конотоп 03.16 15 хв  03.31 10 г  46 хв 
Київ-Пас. 06.00 10 хв  06.10 13 г  30 хв 
Вінниця 09.27 5 хв  09.32 16 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 10.19 20 хв  10.39 17 г  49 хв 
Тираспіль 16.41 7 хв  16.48 1 д  11 хв 
Бендери 2 17.04 30 хв  17.34 1 д  34 хв 
Булбоака 18.02 30 хв  18.32 1 д  1 г  32 хв 
Кишинів 19.14 1 д  2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930