У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.31 і прибуває на станцію Кишинів о 18.19 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Навля, Суземка, Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Жмеринка-Пас., Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.31
Калуга-2 18.56 9 хв  19.05 2 г  25 хв 
Сухиничі-Головні 20.10 32 хв  20.42 3 г  39 хв 
Брянск-Орловський 22.07 17 хв  22.24 5 г  36 хв 
Навля 23.04 2 хв  23.06 6 г  33 хв 
Суземка 23.47 50 хв  00.37 7 г  16 хв 
Конотоп 02.27 15 хв  02.42 9 г  56 хв 
Київ-Пас. 05.12 10 хв  05.22 12 г  41 хв 
Вінниця 08.25 4 хв  08.29 15 г  54 хв 
Жмеринка-Пас. 09.13 20 хв  09.33 16 г  42 хв 
Тираспіль 15.46 7 хв  15.53 23 г  15 хв 
Бендери 2 16.09 30 хв  16.39 23 г  38 хв 
Булбоака 17.07 30 хв  17.37 1 д  36 хв 
Кишинів 18.19 1 д  1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції