У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.30 і прибуває на станцію Кишинів о 18.19 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Навля, Суземка, Конотоп, Київ-Пас., Вінниця, Жмеринка-Пас., Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.30
Калуга-2 18.55 6 хв  19.01 2 г  25 хв 
Сухиничі-Головні 20.13 31 хв  20.44 3 г  43 хв 
Брянск-Орловський 22.09 18 хв  22.27 5 г  39 хв 
Навля 23.10 2 хв  23.12 6 г  40 хв 
Суземка 23.54 50 хв  00.44 7 г  24 хв 
Конотоп 02.22 20 хв  02.42 9 г  52 хв 
Київ-Пас. 05.12 10 хв  05.22 12 г  42 хв 
Вінниця 08.25 4 хв  08.29 15 г  55 хв 
Жмеринка-Пас. 09.13 20 хв  09.33 16 г  43 хв 
Тираспіль 15.46 7 хв  15.53 23 г  16 хв 
Бендери 2 16.09 30 хв  16.39 23 г  39 хв 
Булбоака 17.07 30 хв  17.37 1 д  37 хв 
Кишинів 18.19 1 д  1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031