У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

065М Москва-Київська — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 065М сполученням Москва-Київська - Кишинів відправляється зі станції Москва-Київська о 16.31 і прибуває на станцію Кишинів о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Суземка, Зернове, Конотоп, Київ-Пас., Козятин-1, Голендри, Вінниця, Жмеринка-Пас., Подільськ-Жм., Кучурган, Тираспіль, Бендери 2, Булбоака.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 16.31
Калуга-2 19.13 3 хв  19.16 2 г  42 хв 
Сухиничі-Головні 20.20 26 хв  20.46 3 г  49 хв 
Брянск-Орловський 22.14 15 хв  22.29 5 г  43 хв 
Суземка 23.55 50 хв  00.45 7 г  24 хв 
Зернове 00.58 40 хв  01.38 8 г  27 хв 
Конотоп 03.12 15 хв  03.27 10 г  41 хв 
Київ-Пас. 06.01 15 хв  06.16 13 г  30 хв 
Козятин-1 08.10 2 хв  08.12 15 г  39 хв 
Голендри 08.36 18 хв  08.54 16 г  5 хв 
Вінниця 09.35 5 хв  09.40 17 г  4 хв 
Жмеринка-Пас. 10.27 20 хв  10.47 17 г  56 хв 
Подільськ-Жм. 13.33 20 хв  13.53 21 г  2 хв 
Кучурган 15.39 50 хв  16.29 23 г  8 хв 
Тираспіль 17.05 7 хв  17.12 1 д  34 хв 
Бендери 2 17.28 30 хв  17.58 1 д  57 хв 
Булбоака 18.26 30 хв  18.56 1 д  1 г  55 хв 
Кишинів 19.38 1 д  3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 065М Москва-Київська — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031