У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.23 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.08 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Подільськ-Жм., Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Конотоп, Зернове, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.23
Булбоака 00.14 30 хв  00.44 51 хв 
Бендери 2 01.13 30 хв  01.43 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.00 7 хв  02.07 2 г  37 хв 
Подільськ-Жм. 05.19 15 хв  05.34 5 г  56 хв 
Жмеринка-Пас. 08.16 20 хв  08.36 8 г  53 хв 
Вінниця 09.26 7 хв  09.33 10 г  3 хв 
Козятин-1 10.26 2 хв  10.28 11 г  3 хв 
Фастів-1 11.50 18 хв  12.08 12 г  27 хв 
Київ-Пас. 13.00 20 хв  13.20 13 г  37 хв 
Конотоп 16.25 25 хв  16.50 17 г  2 хв 
Зернове 18.56 40 хв  19.36 19 г  33 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  31 хв 
Брянск-Орловський 22.39 15 хв  22.54 23 г  16 хв 
Сухиничі-Головні 00.39 27 хв  01.06 1 д  1 г  16 хв 
Калуга-2 02.05 5 хв  02.10 1 д  2 г  42 хв 
Москва-Київська 05.08 1 д  5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031