У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.05 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 6 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.05
Булбоака 23.56 30 хв  00.26 51 хв 
Бендери 2 00.55 30 хв  01.25 1 г  50 хв 
Тираспіль 01.42 7 хв  01.49 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 07.59 20 хв  08.19 8 г  54 хв 
Вінниця 09.03 5 хв  09.08 9 г  58 хв 
Київ-Пас. 12.05 30 хв  12.35 13 г 
Конотоп 15.32 20 хв  15.52 16 г  27 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  49 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 22 г  33 хв 
Брянск-Орловський 22.32 15 хв  22.47 23 г  27 хв 
Сухиничі-Головні 00.24 32 хв  00.56 1 д  1 г  19 хв 
Калуга-2 01.59 5 хв  02.04 1 д  2 г  54 хв 
Москва-Київська 05.07 1 д  6 г  2 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції