У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.30 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.08 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.30
Булбоака 00.21 30 хв  00.51 51 хв 
Бендери 2 01.20 30 хв  01.50 1 г  50 хв 
Тираспіль 02.07 7 хв  02.14 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 08.16 20 хв  08.36 8 г  46 хв 
Вінниця 09.26 7 хв  09.33 9 г  56 хв 
Київ-Пас. 13.04 27 хв  13.31 13 г  34 хв 
Конотоп 16.25 25 хв  16.50 16 г  55 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  24 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 22 г  8 хв 
Брянск-Орловський 22.32 16 хв  22.48 23 г  2 хв 
Сухиничі-Головні 00.25 31 хв  00.56 1 д  55 хв 
Калуга-2 02.00 5 хв  02.05 1 д  2 г  30 хв 
Москва-Київська 05.08 1 д  5 г  38 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930