У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

066Щ Кишинів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 066Щ сполученням Кишинів - Москва-Київська відправляється зі станції Кишинів о 23.14 і прибуває на станцію Москва-Київська о 05.08 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Булбоака, Бендери 2, Тираспіль, Жмеринка-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Конотоп, Суземка, Навля, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кишинів 23.14
Булбоака 00.05 30 хв  00.35 51 хв 
Бендери 2 01.04 30 хв  01.34 1 г  50 хв 
Тираспіль 01.51 7 хв  01.58 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 07.59 20 хв  08.19 8 г  45 хв 
Вінниця 09.03 5 хв  09.08 9 г  49 хв 
Київ-Пас. 12.05 30 хв  12.35 12 г  51 хв 
Конотоп 15.32 20 хв  15.52 16 г  18 хв 
Суземка 19.54 50 хв  20.44 20 г  40 хв 
Навля 21.38 2 хв  21.40 22 г  24 хв 
Брянск-Орловський 22.32 16 хв  22.48 23 г  18 хв 
Сухиничі-Головні 00.25 31 хв  00.56 1 д  1 г  11 хв 
Калуга-2 02.00 5 хв  02.05 1 д  2 г  46 хв 
Москва-Київська 05.08 1 д  5 г  54 хв 

У розкладі поїзда 066Щ Кишинів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031