У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668Ш Чернівці — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 668Ш сполученням Чернівці - Ковель відправляється зі станції Чернівці о 20.25 і прибуває на станцію Ковель о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Заболотів, Коршів, Івано-Франківськ, Бурштин, Львів, Радехів, Горохів, Луцьк, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 20.25
Снятин 21.05 2 хв  21.07 40 хв 
Заболотів 21.33 7 хв  21.40 1 г  8 хв 
Коломия 21.59 3 хв  22.02 1 г  34 хв 
Коршів 22.20 3 хв  22.23 1 г  55 хв 
Отинія 22.39 2 хв  22.41 2 г  14 хв 
Івано-Франківськ 23.10 15 хв  23.25 2 г  45 хв 
Галич 23.55 2 хв  23.57 3 г  30 хв 
Бурштин 00.11 2 хв  00.13 3 г  46 хв 
Ходорів 00.52 17 хв  01.09 4 г  27 хв 
Львів 02.14 25 хв  02.39 5 г  49 хв 
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 7 г  18 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 7 г  59 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 8 г  25 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 9 г  6 хв 
Сенкевичівка 06.18 13 хв  06.31 9 г  53 хв 
Луцьк 07.28 3 хв  07.31 11 г  3 хв 
Ківерці 07.49 23 хв  08.12 11 г  24 хв 
Рожище 08.29 2 хв  08.31 12 г  4 хв 
Голоби 08.54 6 хв  09.00 12 г  29 хв 
Ковель 09.30 13 г  5 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Чернівці — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції