У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Чернівці відправляється зі станції Ковель о 17.16 і прибуває на станцію Чернівці о 07.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Луцьк, Горохів, Радехів, Львів, Бурштин, Івано-Франківськ, Коршів, Заболотів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.16
Голоби 17.46 1 хв  17.47 30 хв 
Рожище 18.12 4 хв  18.16 56 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  16 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  55 хв 
Сенкевичівка 20.38 16 хв  20.54 3 г  22 хв 
Горохів 21.31 2 хв  21.33 4 г  15 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  50 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  26 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  8 хв 
Львів 00.32 29 хв  01.01 7 г  16 хв 
Ходорів 02.35 5 хв  02.40 9 г  19 хв 
Бурштин 03.17 2 хв  03.19 10 г  1 хв 
Галич 03.33 2 хв  03.35 10 г  17 хв 
Івано-Франківськ 04.08 30 хв  04.38 10 г  52 хв 
Отинія 05.06 2 хв  05.08 11 г  50 хв 
Коршів 05.30 4 хв  05.34 12 г  14 хв 
Коломия 05.56 9 хв  06.05 12 г  40 хв 
Заболотів 06.24 8 хв  06.32 13 г  8 хв 
Снятин 06.58 2 хв  07.00 13 г  42 хв 
Чернівці 07.38 14 г  22 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції