У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Чернівці відправляється зі станції Ковель о 17.13 і прибуває на станцію Чернівці о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Луцьк, Сенкевичівка, Стоянів, Кам'янка-Бузька, Ходорів, Галич, Отинія, Коломия, Снятин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.13
Голоби 17.43 2 хв  17.45 30 хв 
Рожище 18.10 6 хв  18.16 57 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  19 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  58 хв 
Гнидава 19.45 12 хв  19.57 2 г  32 хв 
Сенкевичівка 20.44 2 хв  20.46 3 г  31 хв 
Горохів 21.26 2 хв  21.28 4 г  13 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  53 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  29 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  11 хв 
Львів 00.32 29 хв  01.01 7 г  19 хв 
Ходорів 02.35 5 хв  02.40 9 г  22 хв 
Бурштин 03.17 2 хв  03.19 10 г  4 хв 
Галич 03.33 2 хв  03.35 10 г  20 хв 
Івано-Франківськ 04.08 30 хв  04.38 10 г  55 хв 
Отинія 05.04 2 хв  05.06 11 г  51 хв 
Коршів 05.28 2 хв  05.30 12 г  15 хв 
Коломия 05.47 15 хв  06.02 12 г  34 хв 
Заболотів 06.22 10 хв  06.32 13 г  9 хв 
Снятин 06.58 2 хв  07.00 13 г  45 хв 
Чернівці 07.37 14 г  24 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728