У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Чернівці відправляється зі станції Ковель о 17.13 і прибуває на станцію Чернівці о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Луцьк, Горохів, Радехів, Львів, Бурштин, Івано-Франківськ, Коршів, Заболотів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.13
Голоби 17.43 2 хв  17.45 30 хв 
Рожище 18.10 6 хв  18.16 57 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  19 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  58 хв 
Сенкевичівка 20.38 16 хв  20.54 3 г  25 хв 
Горохів 21.31 2 хв  21.33 4 г  18 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  53 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  29 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  11 хв 
Львів 00.32 29 хв  01.01 7 г  19 хв 
Ходорів 02.35 5 хв  02.40 9 г  22 хв 
Бурштин 03.17 2 хв  03.19 10 г  4 хв 
Галич 03.33 2 хв  03.35 10 г  20 хв 
Івано-Франківськ 04.08 30 хв  04.38 10 г  55 хв 
Отинія 05.04 2 хв  05.06 11 г  51 хв 
Коршів 05.28 2 хв  05.30 12 г  15 хв 
Коломия 05.47 15 хв  06.02 12 г  34 хв 
Заболотів 06.22 10 хв  06.32 13 г  9 хв 
Снятин 06.58 2 хв  07.00 13 г  45 хв 
Чернівці 07.37 14 г  24 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30