У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Львів відправляється зі станції Ковель о 17.13 і прибуває на станцію Львів о 00.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Сенкевичівка, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.13
Голоби 17.43 2 хв  17.45 30 хв 
Рожище 18.10 6 хв  18.16 57 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  19 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  58 хв 
Сенкевичівка 20.38 16 хв  20.54 3 г  25 хв 
Горохів 21.31 2 хв  21.33 4 г  18 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  53 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  29 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  11 хв 
Львів 00.32 7 г  19 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930