У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668К Ковель — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 668К сполученням Ковель - Львів відправляється зі станції Ковель о 17.13 і прибуває на станцію Львів о 00.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Голоби, Рожище, Ківерці, Луцьк, Сенкевичівка, Горохів, Стоянів, Радехів, Кам'янка-Бузька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 17.13
Голоби 17.43 2 хв  17.45 30 хв 
Рожище 18.10 6 хв  18.16 57 хв 
Ківерці 18.32 22 хв  18.54 1 г  19 хв 
Луцьк 19.11 18 хв  19.29 1 г  58 хв 
Сенкевичівка 20.38 16 хв  20.54 3 г  25 хв 
Горохів 21.31 2 хв  21.33 4 г  18 хв 
Стоянів 22.06 12 хв  22.18 4 г  53 хв 
Радехів 22.42 2 хв  22.44 5 г  29 хв 
Кам'янка-Бузька 23.24 2 хв  23.26 6 г  11 хв 
Львів 00.32 7 г  19 хв 

У розкладі поїзда 668К Ковель — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031