У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668Ш Львів — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 668Ш сполученням Львів - Ковель відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 19 хв  06.37 3 г  39 хв 
Луцьк 07.36 5 хв  07.41 4 г  57 хв 
Ківерці 08.03 27 хв  08.30 5 г  24 хв 
Рожище 08.49 6 хв  08.55 6 г  10 хв 
Голоби 09.20 7 хв  09.27 6 г  41 хв 
Ковель 10.12 7 г  33 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031