У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

668Ш Львів — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 668Ш сполученням Львів - Ковель відправляється зі станції Львів о 02.39 і прибуває на станцію Ковель о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янка-Бузька, Радехів, Стоянів, Горохів, Сенкевичівка, Луцьк, Ківерці, Рожище, Голоби.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 02.39
Кам'янка-Бузька 03.43 2 хв  03.45 1 г  4 хв 
Радехів 04.24 2 хв  04.26 1 г  45 хв 
Стоянів 04.50 10 хв  05.00 2 г  11 хв 
Горохів 05.31 3 хв  05.34 2 г  52 хв 
Сенкевичівка 06.18 19 хв  06.37 3 г  39 хв 
Луцьк 07.36 5 хв  07.41 4 г  57 хв 
Ківерці 08.03 27 хв  08.30 5 г  24 хв 
Рожище 08.49 6 хв  08.55 6 г  10 хв 
Голоби 09.20 7 хв  09.27 6 г  41 хв 
Ковель 10.12 7 г  33 хв 

У розкладі поїзда 668Ш Львів — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031