У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

067К Київ-Пас. — Варшава Заходня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 067К сполученням Київ-Пас. - Варшава Заходня відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Варшава Заходня о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Луков, Седльце, Мінськ Мазовецкий, Варшава Всходня, Варшава Центральна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Хелм-Головний 06.15 4 хв  06.19 11 г  27 хв 
Рейовиц 06.37 1 хв  06.38 11 г  49 хв 
Люблин 07.17 20 хв  07.37 12 г  29 хв 
Луков 08.58 25 хв  09.23 14 г  10 хв 
Седльце 09.41 1 хв  09.42 14 г  53 хв 
Мінськ Мазовецкий 10.13 1 хв  10.14 15 г  25 хв 
Варшава Всходня 10.42 2 хв  10.44 15 г  54 хв 
Варшава Центральна 10.50 5 хв  10.55 16 г  2 хв 
Варшава Заходня 10.59 16 г  11 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Заходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30