У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

067К Київ-Пас. — Варшава Заходня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 067К сполученням Київ-Пас. - Варшава Заходня відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Варшава Заходня о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Луков, Седльце, Мрози, Мінськ Мазовецкий, Варшава Всходня, Варшава Центральна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Хелм-Головний 05.44 24 хв  06.08 11 г  14 хв 
Рейовиц 06.25 1 хв  06.26 11 г  55 хв 
Люблин 07.10 18 хв  07.28 12 г  40 хв 
Луков 08.49 24 хв  09.13 14 г  19 хв 
Седльце 09.32 1 хв  09.33 15 г  2 хв 
Мрози 09.53 1 хв  09.54 15 г  23 хв 
Мінськ Мазовецкий 10.06 1 хв  10.07 15 г  36 хв 
Варшава Всходня 10.35 4 хв  10.39 16 г  5 хв 
Варшава Центральна 10.45 15 хв  11.00 16 г  15 хв 
Варшава Заходня 11.04 16 г  34 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Заходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031