У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

067К Київ-Пас. — Варшава Заходня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 067К сполученням Київ-Пас. - Варшава Заходня відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Варшава Заходня о 10.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Наленчув, Пулави Място, Демблін, Пулави, Варшава Всходня, Варшава Центральна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Хелм-Головний 06.00 5 хв  06.05 11 г  12 хв 
Рейовиц 06.25 1 хв  06.26 11 г  37 хв 
Люблин 07.08 4 хв  07.12 12 г  20 хв 
Наленчув 07.42 1 хв  07.43 12 г  54 хв 
Пулави Място 08.05 1 хв  08.06 13 г  17 хв 
Демблін 08.27 6 хв  08.33 13 г  39 хв 
Пулави 09.05 7 хв  09.12 14 г  17 хв 
Варшава Всходня 09.55 4 хв  09.59 15 г  7 хв 
Варшава Центральна 10.05 5 хв  10.10 15 г  17 хв 
Варшава Заходня 10.14 15 г  26 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Заходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031