У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

067К Київ-Пас. — Варшава Заходня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 067К сполученням Київ-Пас. - Варшава Заходня відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Варшава Заходня о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Луков, Седльце, Мінськ Мазовецкий, Варшава Всходня, Варшава Центральна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Хелм-Головний 06.16 3 хв  06.19 11 г  28 хв 
Рейовиц 06.37 1 хв  06.38 11 г  49 хв 
Люблин 07.20 20 хв  07.40 12 г  32 хв 
Луков 08.59 24 хв  09.23 14 г  11 хв 
Седльце 09.41 1 хв  09.42 14 г  53 хв 
Мінськ Мазовецкий 10.13 4 хв  10.17 15 г  25 хв 
Варшава Всходня 10.42 2 хв  10.44 15 г  54 хв 
Варшава Центральна 10.50 5 хв  10.55 16 г  2 хв 
Варшава Заходня 10.59 16 г  11 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Заходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930