У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

067К Київ-Пас. — Варшава Заходня Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 067К сполученням Київ-Пас. - Варшава Заходня відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.48 і прибуває на станцію Варшава Заходня о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хелм-Головний, Рейовиц, Люблин, Луков, Седльце, Мінськ Мазовецкий, Варшава Всходня, Варшава Центральна.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.48
Хелм-Головний 06.15 3 хв  06.18 11 г  27 хв 
Рейовиц 06.37 1 хв  06.38 11 г  49 хв 
Люблин 07.18 20 хв  07.38 12 г  30 хв 
Луков 09.00 25 хв  09.25 14 г  12 хв 
Седльце 09.43 1 хв  09.44 14 г  55 хв 
Мінськ Мазовецкий 10.13 1 хв  10.14 15 г  25 хв 
Варшава Всходня 10.42 2 хв  10.44 15 г  54 хв 
Варшава Центральна 10.50 5 хв  10.55 16 г  2 хв 
Варшава Заходня 10.59 16 г  11 хв 

У розкладі поїзда 067К Київ-Пас. — Варшава Заходня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031