У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

670К Бахмач-Пас. — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 670К сполученням Бахмач-Пас. - Кременчук відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 10.07 і прибуває на станцію Кременчук о 17.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Григорівка, Рубанка, Талалаївка, Ромни, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, 146 Км, Дубровський кінний завод, 185 Км, Веселий Поділ, Кагамлицька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 10.07
Курінь 10.23 1 хв  10.24 16 хв 
Григорівка 10.33 1 хв  10.34 26 хв 
25 Км 10.42 1 хв  10.43 35 хв 
Рубанка 10.50 1 хв  10.51 43 хв 
Блотница 11.08 1 хв  11.09 1 г  1 хв 
Талалаївка 11.19 2 хв  11.21 1 г  12 хв 
Рогинці 11.39 1 хв  11.40 1 г  32 хв 
Ромни 11.59 20 хв  12.19 1 г  52 хв 
Біловоди 12.36 1 хв  12.37 2 г  29 хв 
Перекопівка 12.44 1 хв  12.45 2 г  37 хв 
Андріяшівка 12.51 1 хв  12.52 2 г  44 хв 
Юсківці(Полт.) 13.06 1 хв  13.07 2 г  59 хв 
Сула 13.20 1 хв  13.21 3 г  13 хв 
Лохвиця 13.30 20 хв  13.50 3 г  23 хв 
Бодаква 14.03 1 хв  14.04 3 г  56 хв 
146 Км 14.11 1 хв  14.12 4 г  4 хв 
Сенча 14.19 1 хв  14.20 4 г  12 хв 
Дубровський кінний завод 14.35 1 хв  14.36 4 г  28 хв 
Ромодан 14.55 10 хв  15.05 4 г  48 хв 
185 Км 15.15 1 хв  15.16 5 г  8 хв 
Хорол 15.48 3 хв  15.51 5 г  41 хв 
Веселий Поділ 16.17 5 хв  16.22 6 г  10 хв 
Глобине 16.48 3 хв  16.51 6 г  41 хв 
Кагамлицька 17.32 2 хв  17.34 7 г  25 хв 
Кременчук 17.52 7 г  45 хв 

У розкладі поїзда 670К Бахмач-Пас. — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930