У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

670К Бахмач-Пас. — Кременчук Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 670К сполученням Бахмач-Пас. - Кременчук відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 10.07 і прибуває на станцію Кременчук о 17.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Григорівка, Рубанка, Талалаївка, Ромни, Перекопівка, Юсківці(Полт.), Лохвиця, 146 Км, Дубровський кінний завод, 185 Км, Веселий Поділ, Кагамлицька.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 10.07
Курінь 10.23 1 хв  10.24 16 хв 
Григорівка 10.33 1 хв  10.34 26 хв 
25 Км 10.42 1 хв  10.43 35 хв 
Рубанка 10.50 1 хв  10.51 43 хв 
Блотница 11.08 1 хв  11.09 1 г  1 хв 
Талалаївка 11.19 2 хв  11.21 1 г  12 хв 
Рогинці 11.39 1 хв  11.40 1 г  32 хв 
Ромни 11.59 20 хв  12.19 1 г  52 хв 
Біловоди 12.36 1 хв  12.37 2 г  29 хв 
Перекопівка 12.44 1 хв  12.45 2 г  37 хв 
Андріяшівка 12.51 1 хв  12.52 2 г  44 хв 
Юсківці(Полт.) 13.06 1 хв  13.07 2 г  59 хв 
Сула 13.20 1 хв  13.21 3 г  13 хв 
Лохвиця 13.30 20 хв  13.50 3 г  23 хв 
Бодаква 14.03 1 хв  14.04 3 г  56 хв 
146 Км 14.11 1 хв  14.12 4 г  4 хв 
Сенча 14.19 1 хв  14.20 4 г  12 хв 
Дубровський кінний завод 14.35 1 хв  14.36 4 г  28 хв 
Ромодан 14.55 10 хв  15.05 4 г  48 хв 
185 Км 15.15 1 хв  15.16 5 г  8 хв 
Хорол 15.48 3 хв  15.51 5 г  41 хв 
Веселий Поділ 16.17 5 хв  16.22 6 г  10 хв 
Глобине 16.48 3 хв  16.51 6 г  41 хв 
Кагамлицька 17.32 2 хв  17.34 7 г  25 хв 
Кременчук 17.52 7 г  45 хв 

У розкладі поїзда 670К Бахмач-Пас. — Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031