У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

670О Кременчук — Бахмач-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 670О сполученням Кременчук - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Кременчук о 00.15 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Глобине, Хорол, Ромодан, Сенча, Бодаква, Сула, Андріяшівка, Біловоди, Рогинці, Рубанка, Григорівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 00.15
Кагамлицька 00.29 2 хв  00.31 14 хв 
Глобине 01.06 2 хв  01.08 51 хв 
Веселий Поділ 01.29 5 хв  01.34 1 г  14 хв 
Хорол 01.54 2 хв  01.56 1 г  39 хв 
185 Км 02.14 1 хв  02.15 1 г  59 хв 
Ромодан 02.25 10 хв  02.35 2 г  10 хв 
Дубровський кінний завод 02.54 1 хв  02.55 2 г  39 хв 
Сенча 03.10 1 хв  03.11 2 г  55 хв 
146 Км 03.18 1 хв  03.19 3 г  3 хв 
Бодаква 03.25 1 хв  03.26 3 г  10 хв 
Лохвиця 03.38 15 хв  03.53 3 г  23 хв 
Сула 04.02 2 хв  04.04 3 г  47 хв 
Юсківці(Полт.) 04.17 1 хв  04.18 4 г  2 хв 
Андріяшівка 04.31 1 хв  04.32 4 г  16 хв 
Перекопівка 04.39 1 хв  04.40 4 г  24 хв 
Біловоди 04.48 1 хв  04.49 4 г  33 хв 
Ромни 05.08 20 хв  05.28 4 г  53 хв 
Рогинці 05.46 1 хв  05.47 5 г  31 хв 
Талалаївка 06.04 2 хв  06.06 5 г  49 хв 
Рубанка 06.38 1 хв  06.39 6 г  23 хв 
25 Км 06.47 1 хв  06.48 6 г  32 хв 
Григорівка 06.56 2 хв  06.58 6 г  41 хв 
Курінь 07.07 1 хв  07.08 6 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 07.25 7 г  10 хв 

У розкладі поїзда 670О Кременчук — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031