У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

670О Кременчук — Бахмач-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 670О сполученням Кременчук - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Кременчук о 00.15 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Глобине, Хорол, Ромодан, Сенча, Бодаква, Сула, Андріяшівка, Біловоди, Рогинці, Рубанка, Григорівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кременчук 00.15
Кагамлицька 00.29 2 хв  00.31 14 хв 
Глобине 01.06 2 хв  01.08 51 хв 
Веселий Поділ 01.29 5 хв  01.34 1 г  14 хв 
Хорол 01.54 2 хв  01.56 1 г  39 хв 
185 Км 02.14 1 хв  02.15 1 г  59 хв 
Ромодан 02.25 10 хв  02.35 2 г  10 хв 
Дубровський кінний завод 02.54 1 хв  02.55 2 г  39 хв 
Сенча 03.10 1 хв  03.11 2 г  55 хв 
146 Км 03.18 1 хв  03.19 3 г  3 хв 
Бодаква 03.25 1 хв  03.26 3 г  10 хв 
Лохвиця 03.38 15 хв  03.53 3 г  23 хв 
Сула 04.02 2 хв  04.04 3 г  47 хв 
Юсківці(Полт.) 04.17 1 хв  04.18 4 г  2 хв 
Андріяшівка 04.31 1 хв  04.32 4 г  16 хв 
Перекопівка 04.39 1 хв  04.40 4 г  24 хв 
Біловоди 04.48 1 хв  04.49 4 г  33 хв 
Ромни 05.08 20 хв  05.28 4 г  53 хв 
Рогинці 05.46 1 хв  05.47 5 г  31 хв 
Талалаївка 06.04 2 хв  06.06 5 г  49 хв 
Рубанка 06.38 1 хв  06.39 6 г  23 хв 
25 Км 06.47 1 хв  06.48 6 г  32 хв 
Григорівка 06.56 2 хв  06.58 6 г  41 хв 
Курінь 07.07 1 хв  07.08 6 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 07.25 7 г  10 хв 

У розкладі поїзда 670О Кременчук — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728